Vacanze in RC:CZeCOTTourmapsBoemia orientaleUNESCOVacanze attiveOrari
loading...
Navigatore turistico
Viki
Portale ufficiale della regione di Pardubice
Repubblica Ceca
Coperto 13°C
tempo

Tempo - Pardubice

19.9. (13:00)
oggi
Coperto
13°C
20.9.
domani
Nuvoloso
13°C/6°C
21.9.
martedìNuvoloso
16°C/10°C
22.9.
mercoledìGeneralmente nuvoloso
15°C/6°C
Fonte: Tempo Meteocentrum

Calendario eventi

Ricerca eventi:
Aree: Confine Boemo-moravo. Zona confinaria di Kladsko. . I monti dell'aquila (Orlické) e la loro pedemontana. Confine Boemo-moravo. Zona di Hradec Králové. Zona di Pardubice. Zona di Chrudim e di Hlinsko.
Cartina per selezionare le zone. Cartina per selezionare le zone. Cartina per selezionare le zone. Cartina per selezionare le zone. Cartina per selezionare le zone. Cartina per selezionare le zone. Cartina per selezionare le zone. Cartina per selezionare le zone. Cartina per selezionare le zone.








inizio: fine:
Altri parametri di ricerca

Cartina

cinema - film (quantità: 4)

(Gump – Pes, který naučil lidi žít) Sa 18.9.2021 17:00
Sa 18.9.2021 19:30
Cinema Spazio (Svitavy)
(Gump – Pes, který naučil lidi žít)
(Prvok, Šampón, Tečka a Karel) Sa 18.9.2021 19:30
Cinema Sokol (Litomyšl )
(Prvok, Šampón, Tečka a Karel)
(Gump - Pes, který naučil lidi žít) Possibile ordinare biglietto Sa 18.9.2021 17:00
Cinema Sokol (Litomyšl )
(Gump - Pes, který naučil lidi žít)
(Deníček moderního fotra) Sa 18.9.2021 19:00
Teatro di Šembera (Vysoké Mýto)
(Deníček moderního fotra)

mostre, mercati efiere (quantità: 15)

(Augustova tiskárna - Její historie i budoucnost) Do 13.6.2021 - Do 3.10.2021
Šantovo nám. (Litomyšl)
(Augustova tiskárna - Její historie i budoucnost)
(Eva Kmentová, Olbram Zoubek: Lidská důstojnost) Do 13.6.2021 - Sa 27.11.2021
Galleria di Miroslav Kubík (Litomyšl)
(Eva Kmentová, Olbram Zoubek: Lidská důstojnost)
(Časy mezi Časy) Do 1.8.2021 - Do 10.10.2021
Casa ai Cavalieri - Galleria cittadina di Litomyšl (Litomyšl)
(Časy mezi Časy)
(Malířský salon) Sa 4.9.2021 - Do 19.9.2021
Galleria Urbana (Vysoké Mýto)
(Malířský salon)
(Výstava obrazů a rodokmenů Jana Vlčková a MgA. Jana Paulíčková Vlčková) Lu 6.9.2021 - Do 31.10.2021
Castello Nové Hrady (Nové Hrady)
(Výstava obrazů a rodokmenů Jana Vlčková a MgA. Jana Paulíčková Vlčková)
(Oldřich Hamera: Recyklace, pocta Josefu Váchalovi a dalším outsiderům českého výtvarného umění) Ma 4.5.2021 - Do 29.5.2022
Partmoneum - Museo di Josef Váchal (Litomyšl)
(Oldřich Hamera: Recyklace, pocta Josefu Váchalovi a dalším outsiderům českého výtvarného umění)
(Kampa a stálá expozice Městské obrazárny) Ma 1.6.2021 - Do 3.10.2021
Pinacoteca cittadina (Litomyšl)
(Kampa a stálá expozice Městské obrazárny)
(Alois Jirásek, Litomyšl a Filosofská historie) Do 22.8.2021 - Do 2.1.2022
Museo regionale a Litomyšl (Litomyšl)
(Alois Jirásek, Litomyšl a Filosofská historie)
(Pocta osobnosti – Ján Šmok) Me 1.9.2021 - Gi 30.9.2021
Cinema Spazio (Svitavy)
(Pocta osobnosti – Ján Šmok)
(Ukázky z knihy) Me 1.9.2021 - Gi 30.9.2021
Muro vivo (Svitavy)
(Ukázky z knihy)
(Výstava fotografií) Me 1.9.2021 - Gi 30.9.2021
(Bystré)
(Výstava fotografií)
(Koncept v architektuře) Gi 2.9.2021 - Gi 30.9.2021
Centro di informazione turistica Vysoké Mýto (Vysoké Mýto)
(Koncept v architektuře)
(Grafica) Ve 3.9.2021 - Gi 30.9.2021
(Vysoké Mýto)
(Grafica)
(Listiny litomyšlského biskupství a kapituly) Ve 17.9.2021 - Ve 15.10.2021
Jiráskovo nám. (Litomyšl)
(Listiny litomyšlského biskupství a kapituly)
(Starodávný jarmark) Sa 18.9.2021 8:00 - 17:00
Smetanovo náměstí (Litomyšl)
(Starodávný jarmark)

musica (quantità: 6)

(Zahradní slavnost) Sa 18.9.2021 14:00 - 16:00
Giardini monasteriali (Litomyšl)
(Zahradní slavnost)
(Hana Robinson) Sa 18.9.2021 16:30 - 18:00
Casa Smetana (Litomyšl)
(Hana Robinson)
(Festivalový ples - Hudba) Sa 18.9.2021 20:00
Casa Smetana (Litomyšl)
(Festivalový ples - Hudba)
(Pall Mall Art) Sa 18.9.2021 10:00 - 13:30
Casa Smetana (Litomyšl)
(Pall Mall Art)
(Houseland) Sa 18.9.2021 22:00
Dance Club Da Kolja (Litomyšl)
(Houseland)
(Diskotéka 70.-90. let) Sa 18.9.2021 22:00
Music club Kotelna (Litomyšl), Litomyšl
(Diskotéka 70.-90. let)

sociale (quantità: 5)

(Sbírkové dny Světlušky) Lu 6.9.2021 - Gi 30.9.2021
(Vysoké Mýto)
(Sbírkové dny Světlušky)
(Vycházková hra Střediska volného času) Gi 16.9.2021 - Me 22.9.2021
Litomyšl
(Vycházková hra Střediska volného času)
(Benefiční zahradní zábava) Sa 18.9.2021
Comunitá Husita - chiesa (Vysoké Mýto)
(Benefiční zahradní zábava)
(Pall Mall Art) Sa 18.9.2021 10:00 - 13:30
Casa Smetana (Litomyšl)
(Pall Mall Art)
(Zažít město jinak) Sa 18.9.2021 13:00
(Svitavy)
(Zažít město jinak)

specializzato (quantità: 1)

(Bezplatné testovací jízdy elektrokol) Sa 18.9.2021 8:00 - 15:00
Smetanovo náměstí (Litomyšl)
(Bezplatné testovací jízdy elektrokol)

sport, ricreazione attiva (quantità: 7)

(Rozběhneme pěstounství) Lu 13.9.2021 - Do 19.9.2021
(Litomyšl)
(Rozběhneme pěstounství)
(8. mistrovství Východních Čech v klasickém silovém trojboji) Sa 18.9.2021 8:00
Střelnice (Svitavy)
(8. mistrovství Východních Čech v klasickém silovém trojboji)
(TJ SY – Slavoj Vyšehrad B) Sa 18.9.2021 10:00
Sa 18.9.2021 12:15
Svitavský stadion (Svitavy)
(TJ SY – Slavoj Vyšehrad B)
(Basketbal: Adfors Basket Litomyšl vs. Vysoká Nad Labem) Sa 18.9.2021 13:00
Sa 18.9.2021 14:45
(Litomyšl)
(Basketbal: Adfors Basket Litomyšl vs. Vysoká Nad Labem)
(Basketbal: Adfors Basket Litomyšl vs. SŠB Pardubice) Sa 18.9.2021 17:00
Sa 18.9.2021 18:45
(Litomyšl)
(Basketbal: Adfors Basket Litomyšl vs. SŠB Pardubice)
(Fbk TJ Svitavy – 1. MVIL Ostrava) Sa 18.9.2021 20:00
Střelnice (Svitavy)
(Fbk TJ Svitavy – 1. MVIL Ostrava)
(Dojdi na náměstí a zahraj si - s basketbalisty) Gi 16.9.2021 - Sa 18.9.2021
Smetanovo náměstí (Litomyšl)
(Dojdi na náměstí a zahraj si - s basketbalisty)

teatro (quantità: 3)

(Zahradní slavnost) Sa 18.9.2021 14:00 - 16:00
Giardini monasteriali (Litomyšl)
(Zahradní slavnost)
(Pall Mall Art) Sa 18.9.2021 10:00 - 13:30
Casa Smetana (Litomyšl)
(Pall Mall Art)
(XIV. večer MAC) Sa 18.9.2021 20:00
Club alternativo Tyjátr (Svitavy)
(XIV. večer MAC)

tempo libero (quantità: 2)

(Dětská herna) Ma 4.5.2021 - Do 3.10.2021
Museo regionale a Litomyšl (Litomyšl)
(Dětská herna)
(Dny evropského dědictví) Sa 18.9.2021 15:00
Casa di Ottendofer (Svitavy)
(Dny evropského dědictví)

cinema - film (quantità: 4)

(Steklík a pokračování) Sa 18.9.2021 15:00
Piccola scena (Ústí nad Orlicí)
(Steklík a pokračování)
(Tlapková patrola ve filmu (USA, Kanda, 2D)) Sa 18.9.2021 17:00
Centro culturale (Česká Třebová)
(Tlapková patrola ve filmu (USA, Kanda, 2D))
(After: Tajemství) Sa 18.9.2021 20:00
Fidiko (Žamberk)
(After: Tajemství)
(Jedině Tereza) Sa 18.9.2021 17:00
Fidiko (Žamberk)
(Jedině Tereza)

gastronomia (quantità: 3)

(2. zámecké burčákobraní) Sa 18.9.2021 17:00
Castello Doudleby nad Orlicí (Doudleby nad Orlicí)
(2. zámecké burčákobraní)
(Rybí speciality) Sa 18.9.2021 9:00 - 14:00
(Lukavice)
(Rybí speciality)
(35. Přívratské vinobraní) Sa 18.9.2021 13:00
Přívrat
(35. Přívratské vinobraní)

mostre, mercati efiere (quantità: 18)

(Soubor výstav Ruce vzhůru!) Lu 3.5.2021 - Do 31.10.2021
Castello dei Kolowrat a Rychnov nad Kněžnou (Rychnov nad Kněžnou)
(Soubor výstav Ruce vzhůru!)
(Choceň - Potenciál urbanistického rozvoje města) Gi 24.6.2021 - Gi 30.9.2021
Villa padronale Choceň - Museo del fiume Orlice (Choceň)
(Choceň - Potenciál urbanistického rozvoje města)
(Výstava - Hoří?) Ve 2.7.2021 - Do 19.9.2021
Museo comunale (Ústí nad Orlicí)
(Výstava - Hoří?)
(Výstava: Třikrát jinak) Me 1.9.2021 - Do 31.10.2021
(Česká Třebová)
(Výstava: Třikrát jinak)
(Výstava - Grafika Vlasty Švejdové) Gi 2.9.2021 - Do 31.10.2021
Biblioteca Comunale Ústí nad Orlicí (Ústí nad Orlicí)
(Výstava - Grafika Vlasty Švejdové)
(Knihaři z Lanškrouna) Gi 2.9.2021 - Do 14.11.2021
Villa padronale Lanškroun - Museo cittadino (Lanškroun)
(Knihaři z Lanškrouna)
(Výstava fotografií - Člověk a jeho svět) Gi 2.9.2021 - Gi 30.9.2021
Piccola scena (Ústí nad Orlicí)
(Výstava fotografií - Člověk a jeho svět)
(Vědomí řádu - Jan Sehnal (malba), Martin Hlubuček (sklo)) Gi 2.9.2021 - Gi 30.9.2021
Centro culturale (Česká Třebová)
(Vědomí řádu - Jan Sehnal (malba), Martin Hlubuček (sklo))
(Bystrzyca Klodzka očima Fotoklubu Oko a Klubem Obiektyw) Gi 2.9.2021 - Gi 30.9.2021
La croce rossa ceca (Ústí nad Orlicí)
(Bystrzyca Klodzka očima Fotoklubu Oko a Klubem Obiektyw)
(Výstava - 100 let Československé obce legionářské) Gi 9.9.2021 - Ve 31.12.2021
Museo comunale (Ústí nad Orlicí)
(Výstava - 100 let Československé obce legionářské)
(Výstava fotografií Od koupadla k aquaparku) Gi 9.9.2021 - Do 3.10.2021
Museo comunale (Ústí nad Orlicí)
(Výstava fotografií Od koupadla k aquaparku)
(Výstava z historie Divišova divadla) Ma 14.9.2021 - Lu 1.11.2021
Fidiko (Žamberk)
(Výstava z historie Divišova divadla)
(Výstava fotografií Petra Macla - Hosté na Zemi) Me 15.9.2021 - Gi 30.9.2021
(Lanškroun)
(Výstava fotografií Petra Macla - Hosté na Zemi)
(Hosté na zemi) Me 15.9.2021 - Gi 30.9.2021
(Lanškroun)
(Hosté na zemi)
(Výstava fotografií Rostislava Bartoně) Ve 17.9.2021 - Ma 30.11.2021
(Letohrad)
(Výstava fotografií Rostislava Bartoně)
(Modely vlaků ve staré výpravní budově v žel. stanici Ústí nad Orlicí) Sa 18.9.2021 9:30 - 18:00
ČD Bike (Ústí nad Orlicí)
(Modely vlaků ve staré výpravní budově v žel. stanici Ústí nad Orlicí)
(Choceňské trhy) Sa 18.9.2021 8:00 - 12:00
Centro di informazione ćomunale di Choceň (Choceň)
(Choceňské trhy)
(Dvorské kordy z opočenských depozitářů) Gi 1.4.2021 - Do 31.10.2021
Castello Opočno (Opočno)
(Dvorské kordy z opočenských depozitářů)

musica (quantità: 3)

(Koncert u Rybníčku) Sa 18.9.2021 10:00
Casa per seniori (Lanškroun)
(Koncert u Rybníčku)
(Koncert Marie Rottrové) Sa 18.9.2021 19:00
Centro multifunzionale LArt (Lanškroun)
(Koncert Marie Rottrové)
(Martin Moudrý (CZ) - varhany, Schola Cantus Gregoriani (CZ) - zpěv) Sa 18.9.2021 19:00
Chiesa St. Prokopa (Dlouhá Třebová)
(Martin Moudrý (CZ) - varhany, Schola Cantus Gregoriani (CZ) - zpěv)

sociale (quantità: 4)

(Den otevřených dveří v Neratově) Sa 18.9.2021
La chiesa della Vergine Maria Assunta (Neratov)
(Den otevřených dveří v Neratově)
(Oslavy - 150 let SDH Ústí nad Orlicí I.) Sa 18.9.2021
Ústí nad Orlicí
(Oslavy - 150 let SDH Ústí nad Orlicí I.)
(Podzimní den otevřených dveří ve Vonwillerce) Sa 18.9.2021 10:00
Centro culturale Vonwillerka (Žamberk)
(Podzimní den otevřených dveří ve Vonwillerce)
(Oslava 150 let založení SDH Ústí nad Orlicí v Hernychově vile) Sa 18.9.2021 13:30 - 17:30
Museo comunale (Ústí nad Orlicí)
(Oslava 150 let založení SDH Ústí nad Orlicí v Hernychově vile)

specializzato (quantità: 3)

(Kurz anglického jazyka pro děti) Gi 2.9.2021 - Gi 30.9.2021
Václavské náměstí (Letohrad)
(Kurz anglického jazyka pro děti)
(Móda v osvícenské společnosti a její proměny) Sa 18.9.2021 17:00 - 18:00
Castello Opočno (Opočno)
(Móda v osvícenské společnosti a její proměny)
(Taneční pro mládež) Sa 18.9.2021
Maniero (Choceň)
(Taneční pro mládež)

sport, ricreazione attiva (quantità: 14)

(Karate team KCK - nábor nových členů) Ve 10.9.2021 - Do 31.10.2021
(Letohrad)
(Karate team KCK - nábor nových členů)
(Rozběhněme pěstounství) Lu 13.9.2021 - Do 19.9.2021
(Česká Třebová)
(Rozběhněme pěstounství)
(Lichkov - Králíky) Sa 18.9.2021
Nádražní (Jablonné nad Orlicí)
(Lichkov - Králíky)
(XXIV. ročník Rybářských závodů) Sa 18.9.2021
453062 Orlice Tichá (Choceň)
(XXIV. ročník Rybářských závodů)
(Rybářské závody) Sa 18.9.2021 7:00
(Lukavice)
(Rybářské závody)
(31. Žamberský Duatlon - MČR) Sa 18.9.2021 8:00 - 14:00
Žamberk
(31. Žamberský Duatlon - MČR)
(Memoriál Zdeňka Veselého) Sa 18.9.2021 9:00
(Ústí nad Orlicí)
(Memoriál Zdeňka Veselého)
(Dětská míle) Sa 18.9.2021 9:00 - 12:00
Castello Opočno (Opočno)
(Dětská míle)
(21. žamberský miniduatlon) Sa 18.9.2021 11:00 - 12:30
Žamberk
(21. žamberský miniduatlon)
(O pohár starostky obce Orlické Podhůří) Sa 18.9.2021 13:00
Campo da calcio (Orlické Podhůří)
(O pohár starostky obce Orlické Podhůří)
(Sokolské olympijské hry) Sa 18.9.2021 13:00 - 17:00
Choceň
(Sokolské olympijské hry)
(Fotbalové utkání - A muži) Sa 18.9.2021 15:30
Stadion FK Letohrad (Letohrad)
(Fotbalové utkání - A muži)
(Závody minikár) Sa 18.9.2021 9:00 - 15:00
Ústí nad Orlicí
(Závody minikár)
(Taneční kurzy pro začátečníky) Sa 18.9.2021 19:00 - 22:00
La Casa Nazionale di Kodym (Opočno)
(Taneční kurzy pro začátečníky)

storici (quantità: 1)

(Historickými vlaky do Žamberka) Sa 18.9.2021
Potštejn (Potštejn), Litomyšl (Litomyšl), Lanšperk (Dolní Dobrouč), Kostelec n.Orlicí (Kostelec nad Orlicí), ČD Bike (Letohrad), Doudleby n.Orlicí (Doudleby nad Orlicí), ČD Bike (Česká Třebová), Dolní Dobrouč (Dolní Dobrouč), ČD Bike (Ústí nad Orlicí), Týniště n.Orlicí (Týniště nad Orlicí), ČD Bike (Choceň), ČD Bike (Žamberk), Vysoké Mýto m. (Vysoké Mýto), Vysoké Mýto (Vysoké Mýto)
(Historickými vlaky do Žamberka)

tempo libero (quantità: 10)

(Rokytnická Muzejní noc s vůní střelného prachu) Sa 18.9.2021 18:30 - 21:00
Granaio - Museo dei Monti d´Aquila (Rokytnice v Orlických horách)
(Rokytnická Muzejní noc s vůní střelného prachu)
(Čtenářská soutěž Lovci perel) Lu 1.3.2021 - Do 31.10.2021
(Lanškroun)
(Čtenářská soutěž Lovci perel)
(Lovci perel) Me 24.3.2021 - Gi 18.11.2021
(Choceň)
(Lovci perel)
(Nocovačka v Rose) Ve 17.9.2021 17:00 - Sa 18.9.2021 15:00
Centro di famiglia Rosa (Česká Třebová)
(Nocovačka v Rose)
(Exkurze ZO ČSOP Zlatá studánka) Sa 18.9.2021 7:00 - 18:00
Česká Třebová
(Exkurze ZO ČSOP Zlatá studánka)
(Burza) Sa 18.9.2021 9:00 - 12:00
Palazzo di cultura (Dlouhoňovice)
(Burza)
(Drakyáda) Sa 18.9.2021 14:00
Jablonné nad Orlicí
(Drakyáda)
(Dny evropského dědictví) Sa 18.9.2021 15:00
Lanškroun
(Dny evropského dědictví)
(Móda v osvícenské společnosti a její proměny) Sa 18.9.2021 17:00 - 18:00
Castello Opočno (Opočno)
(Móda v osvícenské společnosti a její proměny)
(Muzeum a světnička Járy Cimrmana) Sa 18.9.2021 9:00 - 17:00
Museo e cameretta di Jára Cimrman (Letohrad)
(Muzeum a světnička Járy Cimrmana)

liturgico (quantità: 2)

(Víkend pro rodiny) Ve 17.9.2021 - Do 19.9.2021
Monte di Maria (Hedeč) con la chiesa dell'Assunzione di Maria - monastero e santuario (Králíky)
(Víkend pro rodiny)
(Červenovodská pouť) Ve 17.9.2021 - Do 19.9.2021
Červená Voda
(Červenovodská pouť)

mostre, mercati efiere (quantità: 1)

(Pásmo výstav k 540. výročí 1. písemné zmínky o obci Červená Voda) Ve 17.9.2021 - Me 29.9.2021
Červená Voda
(Pásmo výstav k 540. výročí 1. písemné zmínky o obci Červená Voda)

sport, ricreazione attiva (quantità: 2)

(Fotbalové utkání) Sa 18.9.2021 15:30
(Lichkov)
(Fotbalové utkání)
(TJ Jablonné nad Orlicí - FBC ČPP Ostrava) Sa 18.9.2021 18:00
(Červená Voda)
(TJ Jablonné nad Orlicí - FBC ČPP Ostrava)

mostre, mercati efiere (quantità: 2)

(Slavnostní ukončení sezóny Festivalu zážitků) Sa 18.9.2021 14:00
Hronov
(Slavnostní ukončení sezóny Festivalu zážitků)
(Venkovní výstava příběhů z Indie) Gi 22.7.2021 - Gi 30.9.2021
(Hronov)
(Venkovní výstava příběhů z Indie)

teatro (quantità: 1)

(Slavnostní ukončení sezóny Festivalu zážitků) Sa 18.9.2021 14:00
Hronov
(Slavnostní ukončení sezóny Festivalu zážitků)

cinema - film (quantità: 2)

(Muž se zaječíma ušima) Sa 18.9.2021 17:00
Cinema comunale Chrudim (Chrudim)
(Muž se zaječíma ušima)
(Jedině Tereza) Sa 18.9.2021 19:30
Cinema comunale Chrudim (Chrudim)
(Jedině Tereza)

liturgico (quantità: 3)

(Mše sv.) Sa 18.9.2021 9:00
Centro Seniore (Skuteč)
(Mše sv.)
(Bohoslužba) Sa 18.9.2021 17:00
Chiesa della Beata Vergine Maria (Hlinsko)
(Bohoslužba)
(Bohoslužba) Sa 18.9.2021 7:30
Chiesa della Trinita´ Maggiore (Kameničky)
(Bohoslužba)

mostre, mercati efiere (quantità: 8)

(Kostel svaté Markéty v Podlažicích 1721 - 2021) Ve 9.7.2021 - Do 31.10.2021
Castello Chrast (Chrast u Chrudimě)
(Kostel svaté Markéty v Podlažicích 1721 - 2021)
(Výstava věnečků) Ma 11.5.2021 - Gi 30.9.2021
Centro Pohůdka (Heřmanův Městec)
(Výstava věnečků)
(Sophiina volba po česku) Ma 1.6.2021 - Ve 31.12.2021
Ležáky - zona riverente (Miřetice)
(Sophiina volba po česku)
(Výstava výrobků z kmene Petra Douši) Lu 2.8.2021 - Gi 30.9.2021
Centro Pohůdka (Heřmanův Městec)
(Výstava výrobků z kmene Petra Douši)
(Výstava Fenomén Maria Callas) Do 22.8.2021 - Me 29.9.2021
Sala espositiva del Teatro Karel Pippich (Chrudim)
(Výstava Fenomén Maria Callas)
(Kristýna Hamáková - obrazy) Do 5.9.2021 - Do 31.10.2021
Centro multifunzione (Hlinsko)
(Kristýna Hamáková - obrazy)
(Výstave architekta Františka Schmornaze) Sa 11.9.2021 - Do 19.9.2021
Švýcárna - museo (Slatiňany)
(Výstave architekta Františka Schmornaze)
(Výstava 50 let vzniku města) Lu 13.9.2021 - Do 19.9.2021
Centro comunale (Slatiňany)
(Výstava 50 let vzniku města)

musica (quantità: 3)

(Noční stanice) Sa 18.9.2021 16:00
(Trhová Kamenice, Polom)
(Noční stanice)
(Koncert) Sa 18.9.2021 17:00
Palestra alleanza Sokol (Slatiňany)
(Koncert)
(Pořezanej ksicht vol. 6) Sa 18.9.2021 20:00
Area Cihelka (Hlinsko)
(Pořezanej ksicht vol. 6)

sociale (quantità: 4)

(Oslavy 50. let vzniku města) Sa 11.9.2021 - Do 19.9.2021
Slatiňany
(Oslavy 50. let vzniku města)
(Ukliďme Skuteč) Sa 18.9.2021 8:30
(Skuteč)
(Ukliďme Skuteč)
(Jiří Kolbaba - Norsko - oslava přírody) Sa 18.9.2021 18:00
Centro multifunzione (Hlinsko)
(Jiří Kolbaba - Norsko - oslava přírody)
(Skautská kavárna) Sa 18.9.2021 9:30
Centro di Jan XXIII (Hlinsko)
(Skautská kavárna)

specializzato (quantità: 2)

(Skautská kavárna) Sa 18.9.2021 9:30
Centro di Jan XXIII (Hlinsko)
(Skautská kavárna)
(Respektovat a být respektován 4 denní kurz) Sa 18.9.2021 - Do 19.9.2021
Centro di Genitori Radovánek (Heřmanův Městec), Heřmanův Městec
(Respektovat a být respektován 4 denní kurz)

sport, ricreazione attiva (quantità: 12)

(9. ročník vodáckého sjezdu) Sa 18.9.2021 11:00
Biblioteca degli Scout (Ronov nad Doubravou)
(9. ročník vodáckého sjezdu)
(Krkonoše) Sa 18.9.2021
Chrudim
(Krkonoše)
(Dětské rybářské závody) Sa 18.9.2021
Prosetín
(Dětské rybářské závody)
(VIII. ročník podzimního sjezdu Chrudimky 2021) Sa 18.9.2021
Ronov nad Doubravou
(VIII. ročník podzimního sjezdu Chrudimky 2021)
(Memoriál Františka Lorence) Sa 18.9.2021 7:00 - 16:30
Štěpánov (Štěpánov)
(Memoriál Františka Lorence)
(Pěšky ze Šerlichu do Deštného v O. h) Sa 18.9.2021 7:00 - 19:00
Heřmanův Městec
(Pěšky ze Šerlichu do Deštného v O. h)
(Sušidla Cup 2021) Sa 18.9.2021 9:00
(Včelákov)
(Sušidla Cup 2021)
(Slavnostní otevření nového antukového hřiště: nohejbalový turnaj) Sa 18.9.2021 9:00
Centro di cultura Žďárec (Seč)
(Slavnostní otevření nového antukového hřiště: nohejbalový turnaj)
(Saar Challenge) Sa 18.9.2021 9:00
Olšinky (Hlinsko)
(Saar Challenge)
(Rozběhneme pěstounství aneb poběžíme spolu štafetový běh pro týmy) Sa 18.9.2021 10:00 - 13:00
Chrudim
(Rozběhneme pěstounství aneb poběžíme spolu štafetový běh pro týmy)
(FC Hlinsko - Ústí nad Orlicí) Sa 18.9.2021 9:30
Sa 18.9.2021 11:15
(Hlinsko)
(FC Hlinsko - Ústí nad Orlicí)
(Retro potápění - Memoriál Jiřího Trpíka) Sa 18.9.2021
(Leštinka)
(Retro potápění - Memoriál Jiřího Trpíka)

storici (quantità: 2)

(IV. setkání veteránů) Sa 18.9.2021 13:00
(Luže)
(IV. setkání veteránů)
(Praktická ukázka sokolnictví) Sa 18.9.2021 16:00
Heřmanův Městec
(Praktická ukázka sokolnictví)

tempo libero (quantità: 8)

(Hrané prohlídky na zámku) Sa 18.9.2021 15:00 - 18:00
Castello Slatiňany (Slatiňany)
(Hrané prohlídky na zámku)
(Krkonoše) Sa 18.9.2021
Chrudim
(Krkonoše)
(Pěšky ze Šerlichu do Deštného v O. h) Sa 18.9.2021 7:00 - 19:00
Heřmanův Městec
(Pěšky ze Šerlichu do Deštného v O. h)
(Den otevřených dveří památek) Sa 18.9.2021 9:00 - 17:00
Sala conferenze della Vodní zdroje (Chrudim)
(Den otevřených dveří památek)
(Den otevřených dveří památek) Sa 18.9.2021 9:00 - 17:00
Convento dei cappuccini con la chiesa di S. Giuseppe - Museo della scultura barocca (Chrudim)
(Den otevřených dveří památek)
(Den otevřených dveří památek) Sa 18.9.2021 9:00 - 17:00
Museo della marionetta a Chrudim (Chrudim)
(Den otevřených dveří památek)
(IV. setkání veteránů) Sa 18.9.2021 13:00
(Luže)
(IV. setkání veteránů)
(Jiří Kolbaba - Norsko - oslava přírody) Sa 18.9.2021 18:00
Centro multifunzione (Hlinsko)
(Jiří Kolbaba - Norsko - oslava přírody)

cinema - film (quantità: 6)

(Mimi šéf: rodinný podnik) Possibile ordinare biglietto Sa 18.9.2021 13:30
Bio Central (Hradec Králové)
(Mimi šéf: rodinný podnik)
(Shang-Chi a legenda o deseti prstenech) Possibile ordinare biglietto Sa 18.9.2021 15:00
Bio Central (Hradec Králové)
(Shang-Chi a legenda o deseti prstenech)
(Chlast) Possibile ordinare biglietto Sa 18.9.2021 21:00
Bio Central (Hradec Králové)
(Chlast)
(Tlapková patrola ve filmu) Possibile ordinare biglietto Sa 18.9.2021 16:00
Bio Central (Hradec Králové)
(Tlapková patrola ve filmu)
(Láska pod kapotou) Possibile ordinare biglietto Sa 18.9.2021 18:00
Sa 18.9.2021 20:29
Bio Central (Hradec Králové)
(Láska pod kapotou)
(Zelený rytíř) Possibile ordinare biglietto Sa 18.9.2021 20:00
Bio Central (Hradec Králové)
(Zelený rytíř)

mostre, mercati efiere (quantità: 2)

(ZUŠka z Habrmanky vystavuje) Ve 3.9.2021 - Ma 26.10.2021
(Hradec Králové)
(ZUŠka z Habrmanky vystavuje)
(Výstava Mýty o pěstounství) Lu 6.9.2021 - Lu 20.9.2021
(Hradec Králové)
(Výstava Mýty o pěstounství)

sociale (quantità: 3)

(32. ročník fotografické soutěže) Gi 1.4.2021 - Gi 30.9.2021
Impulso HK, centro di supporto per attività artistiche (Hradec Králové)
(32. ročník fotografické soutěže)
(Fotosoutěž Život v Evropě) Gi 1.7.2021 - Gi 30.9.2021
(Hradec Králové)
(Fotosoutěž Život v Evropě)
(Hradecká kulturní pátračka Prázdninová bojovka po stopách kultury) Possibile ordinare biglietto Sa 18.9.2021 10:00 - 17:00
Teatro Drago (Hradec Králové)
(Hradecká kulturní pátračka Prázdninová bojovka po stopách kultury)

specializzato (quantità: 2)

(Ptačí ostrov) Possibile ordinare biglietto Sa 18.9.2021 15:30 - 17:00
Stazione astronomica e planetario a Hradec Králové (Hradec Králové)
(Ptačí ostrov)
(Voyager) Possibile ordinare biglietto Sa 18.9.2021 18:30 - 20:00
Stazione astronomica e planetario a Hradec Králové (Hradec Králové)
(Voyager)

teatro (quantità: 1)

(Kdo se bojí Virginie Woolfové) Possibile ordinare biglietto Sa 18.9.2021 19:00 - 21:45
Teatro di Klicpera - Studio Beseda (Hradec Králové)
(Kdo se bojí Virginie Woolfové)

tempo libero (quantità: 3)

(Noční komentovaná prohlídka města Hradec Králové s výstupem na Bílou věž) Possibile ordinare biglietto Sa 18.9.2021 20:00 - 21:30
Casa comunale (Hradec Králové)
(Noční komentovaná prohlídka města Hradec Králové s výstupem na Bílou věž)
(Kostel sv. Mikuláše - Komentovaná prohlídka) Possibile ordinare biglietto Sa 18.9.2021 15:00 - 15:30
Chiesa di San Nicola (Hradec Králové)
(Kostel sv. Mikuláše - Komentovaná prohlídka)
(Svítání na Bílé věži 2021) Possibile ordinare biglietto Sa 18.9.2021 6:37 - 7:37
Torre Bianca (Hradec Králové)
(Svítání na Bílé věži 2021)

gastronomia (quantità: 2)

(Burčákové slavnosti na zámku v Cholticích Aneb ochutnávky nejen burčáku) Sa 18.9.2021 14:00
Castello Choltice (Choltice)
(Burčákové slavnosti na zámku v Cholticích Aneb ochutnávky nejen burčáku)
(Burčákový expres) Sa 18.9.2021 13:00 - 18:00
Pardubice (Pardubice)
(Burčákový expres)

mostre, mercati efiere (quantità: 11)

(Výstava: Pěr století na zubra neplatí) Lu 21.12.2020 - Do 10.10.2021
Galleria di Boemia Orientale a Pardubice - Casa U Jonáše (Pardubice)
(Výstava: Pěr století na zubra neplatí)
(V útrobách velryby - Veronika Daňhelová a Pavel Havrda) Me 9.6.2021 - Do 10.10.2021
Galleria di Boemia Orientale a Pardubice - Casa U Jonáše (Pardubice)
(V útrobách velryby - Veronika Daňhelová a Pavel Havrda)
(Čeští architekti a počátky turistiky na chorvatském Jadranu) Me 9.6.2021 - Do 10.10.2021
Galleria di Boemia Orientale a Pardubice - Casa U Jonáše (Pardubice)
(Čeští architekti a počátky turistiky na chorvatském Jadranu)
(Evžen Sobek: Blue Dreaming) Me 9.6.2021 - Do 10.10.2021
Galleria di Boemia Orientale a Pardubice - Casa U Jonáše (Pardubice)
(Evžen Sobek: Blue Dreaming)
(Těsné formy - sonda do sbírky plastiky) Me 23.6.2021 - Do 7.11.2021
Galleria di Boemia Orientale a Pardubice - chateau (Pardubice)
(Těsné formy - sonda do sbírky plastiky)
(Festival Tattoo Event) Sa 18.9.2021 10:00 - 22:00
Atrium Palác Pardubice (Pardubice)
(Festival Tattoo Event)
(Festival tetování Tattoo Event 2021 Pardubice) Sa 18.9.2021 10:00 - 22:00
Congress Centre Pardubice (Pardubice)
(Festival tetování Tattoo Event 2021 Pardubice)
(Expozice: Reflexe krajiny a přírody) Ve 1.1.2021 - Ve 31.12.2021
Galleria di Boemia Orientale a Pardubice - chateau (Pardubice)
(Expozice: Reflexe krajiny a přírody)
(Léto u moře. Mořská esence ze sbírek VČG) Me 9.6.2021 - Do 10.10.2021
Galleria di Boemia Orientale a Pardubice - Casa U Jonáše (Pardubice)
(Léto u moře. Mořská esence ze sbírek VČG)
(Výstava: Filip Hortenský) Ma 7.9.2021 - Do 21.11.2021
(Pardubice)
(Výstava: Filip Hortenský)
(Chovatelská prodejní výstava Svinčany 2021) Sa 18.9.2021 8:00 - 17:00
(Svinčany)
(Chovatelská prodejní výstava Svinčany 2021)

musica (quantità: 5)

(Festival tetování Tattoo Event 2021 Pardubice) Sa 18.9.2021 10:00 - 22:00
Congress Centre Pardubice (Pardubice)
(Festival tetování Tattoo Event 2021 Pardubice)
(Oi ! punk fest) Sa 18.9.2021 18:00
Ponorka - music club (Pardubice)
(Oi ! punk fest)
(Mirai) Possibile ordinare biglietto Sa 18.9.2021 20:00
Birrificio di Pardubice (Pardubice)
(Mirai)
(Loučení s létem) Sa 18.9.2021 10:00
Lázně Bohdaneč (Lázně Bohdaneč)
(Loučení s létem)
(XIV. Festival pěveckých sborů) Sa 18.9.2021 16:00
(XIV. Festival pěveckých sborů)

sociale (quantità: 3)

(Eldis Dětský super den) Sa 18.9.2021 10:00 - 17:00
Ippodromo di Pardubice (Pardubice)
(Eldis Dětský super den)
(Burčákové slavnosti na zámku v Cholticích Aneb ochutnávky nejen burčáku) Sa 18.9.2021 14:00
Castello Choltice (Choltice)
(Burčákové slavnosti na zámku v Cholticích Aneb ochutnávky nejen burčáku)
(Dabing - 27.ročník udílení cen Františka Filipovského) Sa 18.9.2021 13:00
Masarykovo náměstí (Přelouč)
(Dabing - 27.ročník udílení cen Františka Filipovského)

specializzato (quantità: 3)

(Festival tetování Tattoo Event 2021 Pardubice) Sa 18.9.2021 10:00 - 22:00
Congress Centre Pardubice (Pardubice)
(Festival tetování Tattoo Event 2021 Pardubice)
(Workshop: Tisknu, tiskneš, tiskneme) Gi 9.9.2021 - Me 22.12.2021
Atelier creativo della Galleria della Boemia orientale (Pardubice)
(Workshop: Tisknu, tiskneš, tiskneme)
(Jak číst syntezátory (Mary C & Martin Tvrdý)) Sa 18.9.2021 13:00
Teatro 29 (Pardubice)
(Jak číst syntezátory (Mary C & Martin Tvrdý))

sport, ricreazione attiva (quantità: 4)

(Ze zámku do betléma) Sa 18.9.2021
Pardubice
(Ze zámku do betléma)
(Cyklotoulky se Slovanem tentokrát po Kutnohorsku) Sa 18.9.2021
Pardubice
(Cyklotoulky se Slovanem tentokrát po Kutnohorsku)
(Kocourkovské vandrování) Sa 18.9.2021 7:00 - 17:30
Lázně Bohdaneč
(Kocourkovské vandrování)
(Loučení s létem) Sa 18.9.2021 8:00 - 15:00
Holice
(Loučení s létem)

storici (quantità: 1)

(Burčákový expres) Sa 18.9.2021 13:00 - 18:00
Pardubice (Pardubice)
(Burčákový expres)

teatro (quantità: 1)

(Z postele do postele) Sa 18.9.2021 19:00
Teatro della Boemia orientale (Pardubice)
(Z postele do postele)

tempo libero (quantità: 14)

(Tajný kryt) Sa 18.9.2021 11:00
Castello di Pardubice - Museo di Boemia Orientale (Pardubice)
(Tajný kryt)
(Kryt civilní obrany) Sa 18.9.2021 13:00
Castello di Pardubice - Museo di Boemia Orientale (Pardubice)
(Kryt civilní obrany)
(Kouzelnické představení nejen pro děti) Sa 18.9.2021 13:00 - 14:00
Museo delle magie (Pardubice)
(Kouzelnické představení nejen pro děti)
(Museum virtualis) Gi 29.4.2021 - Ve 31.12.2021
Castello di Pardubice - Museo di Boemia Orientale (Pardubice)
(Museum virtualis)
(Workshop: Tisknu, tiskneš, tiskneme) Gi 9.9.2021 - Me 22.12.2021
Atelier creativo della Galleria della Boemia orientale (Pardubice)
(Workshop: Tisknu, tiskneš, tiskneme)
(Program pro školy: Současná fotografie) Gi 9.9.2021 - Do 10.10.2021
Galleria di Boemia Orientale a Pardubice - Casa U Jonáše (Pardubice)
(Program pro školy: Současná fotografie)
(Program pro školy: O Jonášovi a velrybě) Gi 9.9.2021 - Me 22.12.2021
Galleria di Boemia Orientale a Pardubice - Casa U Jonáše (Pardubice)
(Program pro školy: O Jonášovi a velrybě)
(Program pro školy: Kdopak by se barev bál?) Gi 9.9.2021 - Me 22.12.2021
Galleria di Boemia Orientale a Pardubice - chateau (Pardubice)
(Program pro školy: Kdopak by se barev bál?)
(Program pro školy: Těsné formy) Gi 9.9.2021 - Do 10.10.2021
Galleria di Boemia Orientale a Pardubice - chateau (Pardubice)
(Program pro školy: Těsné formy)
(Program pro školy: Na skok za Pernštejny) Gi 9.9.2021 - Do 10.10.2021
Galleria di Boemia Orientale a Pardubice - Casa U Jonáše (Pardubice)
(Program pro školy: Na skok za Pernštejny)
(Program pro školy: Smyslová krajinomalba) Gi 9.9.2021 - Me 22.12.2021
Galleria di Boemia Orientale a Pardubice - chateau (Pardubice)
(Program pro školy: Smyslová krajinomalba)
(Program pro školy: Jak funguje galerie) Gi 9.9.2021 - Me 22.12.2021
Galleria di Boemia Orientale a Pardubice - Casa U Jonáše (Pardubice)
(Program pro školy: Jak funguje galerie)
(Program pro školy: Léto u moře) Gi 9.9.2021 - Do 10.10.2021
Galleria di Boemia Orientale a Pardubice - Casa U Jonáše (Pardubice)
(Program pro školy: Léto u moře)
(Pardubický Slavín) Sa 18.9.2021 15:00
Pardubice
(Pardubický Slavín)

numero totale di voci ricercate: 201

Trova la tua attività