Vacanze in RC:CZeCOTTourmapsBoemia orientaleUNESCOVacanze attiveOrari
loading...
Navigatore turistico
Viki
Portale ufficiale della regione di Pardubice
Repubblica Ceca
Coperto 13°C
tempo

Tempo - Pardubice

19.9. (13:00)
oggi
Coperto
13°C
20.9.
domani
Nuvoloso
13°C/6°C
21.9.
martedìNuvoloso
16°C/10°C
22.9.
mercoledìGeneralmente nuvoloso
15°C/6°C
Fonte: Tempo Meteocentrum

Calendario eventi

Ricerca eventi:
Aree: Confine Boemo-moravo. Zona confinaria di Kladsko. . I monti dell'aquila (Orlické) e la loro pedemontana. Confine Boemo-moravo. Zona di Hradec Králové. Zona di Pardubice. Zona di Chrudim e di Hlinsko.
Cartina per selezionare le zone. Cartina per selezionare le zone. Cartina per selezionare le zone. Cartina per selezionare le zone. Cartina per selezionare le zone. Cartina per selezionare le zone. Cartina per selezionare le zone. Cartina per selezionare le zone. Cartina per selezionare le zone.








inizio: fine:
Altri parametri di ricerca

Cartina

cinema - film (quantità: 4)

(Gump - Pes, který naučil lidi žít) Possibile ordinare biglietto Do 19.9.2021 17:00
Cinema Sokol (Litomyšl )
(Gump - Pes, který naučil lidi žít)
(Ainbo: Hrdinka pralesa) Do 19.9.2021 17:00
Cinema Spazio (Svitavy)
(Ainbo: Hrdinka pralesa)
(Prvok, Šampón, Tečka a Karel) Do 19.9.2021 19:00
Teatro di Šembera (Vysoké Mýto)
(Prvok, Šampón, Tečka a Karel)
(Okupace) Do 19.9.2021 19:30
Cinema Sokol (Litomyšl )
(Okupace)

mostre, mercati efiere (quantità: 14)

(Augustova tiskárna - Její historie i budoucnost) Do 13.6.2021 - Do 3.10.2021
Šantovo nám. (Litomyšl)
(Augustova tiskárna - Její historie i budoucnost)
(Eva Kmentová, Olbram Zoubek: Lidská důstojnost) Do 13.6.2021 - Sa 27.11.2021
Galleria di Miroslav Kubík (Litomyšl)
(Eva Kmentová, Olbram Zoubek: Lidská důstojnost)
(Časy mezi Časy) Do 1.8.2021 - Do 10.10.2021
Casa ai Cavalieri - Galleria cittadina di Litomyšl (Litomyšl)
(Časy mezi Časy)
(Malířský salon) Sa 4.9.2021 - Do 19.9.2021
Galleria Urbana (Vysoké Mýto)
(Malířský salon)
(Výstava obrazů a rodokmenů Jana Vlčková a MgA. Jana Paulíčková Vlčková) Lu 6.9.2021 - Do 31.10.2021
Castello Nové Hrady (Nové Hrady)
(Výstava obrazů a rodokmenů Jana Vlčková a MgA. Jana Paulíčková Vlčková)
(Oldřich Hamera: Recyklace, pocta Josefu Váchalovi a dalším outsiderům českého výtvarného umění) Ma 4.5.2021 - Do 29.5.2022
Partmoneum - Museo di Josef Váchal (Litomyšl)
(Oldřich Hamera: Recyklace, pocta Josefu Váchalovi a dalším outsiderům českého výtvarného umění)
(Kampa a stálá expozice Městské obrazárny) Ma 1.6.2021 - Do 3.10.2021
Pinacoteca cittadina (Litomyšl)
(Kampa a stálá expozice Městské obrazárny)
(Alois Jirásek, Litomyšl a Filosofská historie) Do 22.8.2021 - Do 2.1.2022
Museo regionale a Litomyšl (Litomyšl)
(Alois Jirásek, Litomyšl a Filosofská historie)
(Ukázky z knihy) Me 1.9.2021 - Gi 30.9.2021
Muro vivo (Svitavy)
(Ukázky z knihy)
(Výstava fotografií) Me 1.9.2021 - Gi 30.9.2021
(Bystré)
(Výstava fotografií)
(Pocta osobnosti – Ján Šmok) Me 1.9.2021 - Gi 30.9.2021
Cinema Spazio (Svitavy)
(Pocta osobnosti – Ján Šmok)
(Koncept v architektuře) Gi 2.9.2021 - Gi 30.9.2021
Centro di informazione turistica Vysoké Mýto (Vysoké Mýto)
(Koncept v architektuře)
(Grafica) Ve 3.9.2021 - Gi 30.9.2021
(Vysoké Mýto)
(Grafica)
(Listiny litomyšlského biskupství a kapituly) Ve 17.9.2021 - Ve 15.10.2021
Jiráskovo nám. (Litomyšl)
(Listiny litomyšlského biskupství a kapituly)

musica (quantità: 3)

(Klasika vs. Jazz) Do 19.9.2021 10:00
Casa Smetana (Litomyšl)
(Klasika vs. Jazz)
(Kloboukový koncert) Do 19.9.2021 16:00
Comunitá Husita - chiesa (Vysoké Mýto)
(Kloboukový koncert)
(Varhanní koncert) Do 19.9.2021 17:00
Chiesa di San Giovanni Battista (Bystré u Poličky)
(Varhanní koncert)

sociale (quantità: 3)

(Sbírkové dny Světlušky) Lu 6.9.2021 - Gi 30.9.2021
(Vysoké Mýto)
(Sbírkové dny Světlušky)
(Vycházková hra Střediska volného času) Gi 16.9.2021 - Me 22.9.2021
Litomyšl
(Vycházková hra Střediska volného času)
(Nedělní odpoledne o dopravě) Do 19.9.2021 13:00
(Litomyšl)
(Nedělní odpoledne o dopravě)

sport, ricreazione attiva (quantità: 3)

(Rozběhneme pěstounství) Lu 13.9.2021 - Do 19.9.2021
(Litomyšl)
(Rozběhneme pěstounství)
(Fotbal: Jiskra Litomyšl vs. TJ Opatov) Do 19.9.2021 10:00
(Litomyšl-Město)
(Fotbal: Jiskra Litomyšl vs. TJ Opatov)
(Lední hokej: HC Litomyšl vs. HC Spartak Choceň) Do 19.9.2021 17:00
Stadio del ghiaccio (Litomyšl)
(Lední hokej: HC Litomyšl vs. HC Spartak Choceň)

teatro (quantità: 1)

(Zlatý hřebík) Do 19.9.2021 12:00
Casa Smetana (Litomyšl)
(Zlatý hřebík)

tempo libero (quantità: 3)

(Dny evropského dědictví (EHD) - stavebně-historické prohlídky běžně nepřístupných prostor) Do 19.9.2021 11:00
Do 19.9.2021 14:00
Castello Litomyšl (Litomyšl)
(Dny evropského dědictví (EHD) - stavebně-historické prohlídky běžně nepřístupných prostor)
(Dětská herna) Ma 4.5.2021 - Do 3.10.2021
Museo regionale a Litomyšl (Litomyšl)
(Dětská herna)
(Auto-moto-burza) Do 19.9.2021 6:00
(Svitavy)
(Auto-moto-burza)

cinema - film (quantità: 7)

(Ainbo: Hrdinka pralesa) Do 19.9.2021 14:00
Fidiko (Žamberk)
(Ainbo: Hrdinka pralesa)
(Mimi šéf: Rodinný podnik 3D) Do 19.9.2021 17:00
Teatro di Roškot, cinema Maggio, Club teatrale (Ústí nad Orlicí)
(Mimi šéf: Rodinný podnik  3D)
(Gump - Pes, který naučil lidi žít) Do 19.9.2021 17:00
Fidiko (Žamberk)
(Gump - Pes, který naučil lidi žít)
(Úniková hra: Turnaj šampiónů) Do 19.9.2021 19:30
Teatro di Roškot, cinema Maggio, Club teatrale (Ústí nad Orlicí)
(Úniková hra: Turnaj šampiónů)
(Zátopek) Do 19.9.2021 20:00
Fidiko (Žamberk)
(Zátopek)
(Shang-Chi a legenda o deseti prstenech) Do 19.9.2021 20:00
Cinema comunale (Jablonné nad Orlicí )
(Shang-Chi a legenda o deseti prstenech)
(Králíček Petr bere do zaječích) Do 19.9.2021 18:00
Cinema comunale (Jablonné nad Orlicí )
(Králíček Petr bere do zaječích)

mostre, mercati efiere (quantità: 17)

(Soubor výstav Ruce vzhůru!) Lu 3.5.2021 - Do 31.10.2021
Castello dei Kolowrat a Rychnov nad Kněžnou (Rychnov nad Kněžnou)
(Soubor výstav Ruce vzhůru!)
(Zámecké farmářské trhy) Do 19.9.2021
Castello Doudleby nad Orlicí (Doudleby nad Orlicí)
(Zámecké farmářské trhy)
(Choceň - Potenciál urbanistického rozvoje města) Gi 24.6.2021 - Gi 30.9.2021
Villa padronale Choceň - Museo del fiume Orlice (Choceň)
(Choceň - Potenciál urbanistického rozvoje města)
(Výstava - Hoří?) Ve 2.7.2021 - Do 19.9.2021
Museo comunale (Ústí nad Orlicí)
(Výstava - Hoří?)
(Výstava: Třikrát jinak) Me 1.9.2021 - Do 31.10.2021
(Česká Třebová)
(Výstava: Třikrát jinak)
(Bystrzyca Klodzka očima Fotoklubu Oko a Klubem Obiektyw) Gi 2.9.2021 - Gi 30.9.2021
La croce rossa ceca (Ústí nad Orlicí)
(Bystrzyca Klodzka očima Fotoklubu Oko a Klubem Obiektyw)
(Vědomí řádu - Jan Sehnal (malba), Martin Hlubuček (sklo)) Gi 2.9.2021 - Gi 30.9.2021
Centro culturale (Česká Třebová)
(Vědomí řádu - Jan Sehnal (malba), Martin Hlubuček (sklo))
(Knihaři z Lanškrouna) Gi 2.9.2021 - Do 14.11.2021
Villa padronale Lanškroun - Museo cittadino (Lanškroun)
(Knihaři z Lanškrouna)
(Výstava - Grafika Vlasty Švejdové) Gi 2.9.2021 - Do 31.10.2021
Biblioteca Comunale Ústí nad Orlicí (Ústí nad Orlicí)
(Výstava - Grafika Vlasty Švejdové)
(Výstava fotografií - Člověk a jeho svět) Gi 2.9.2021 - Gi 30.9.2021
Piccola scena (Ústí nad Orlicí)
(Výstava fotografií - Člověk a jeho svět)
(Výstava - 100 let Československé obce legionářské) Gi 9.9.2021 - Ve 31.12.2021
Museo comunale (Ústí nad Orlicí)
(Výstava - 100 let Československé obce legionářské)
(Výstava fotografií Od koupadla k aquaparku) Gi 9.9.2021 - Do 3.10.2021
Museo comunale (Ústí nad Orlicí)
(Výstava fotografií Od koupadla k aquaparku)
(Výstava z historie Divišova divadla) Ma 14.9.2021 - Lu 1.11.2021
Fidiko (Žamberk)
(Výstava z historie Divišova divadla)
(Hosté na zemi) Me 15.9.2021 - Gi 30.9.2021
(Lanškroun)
(Hosté na zemi)
(Výstava fotografií Petra Macla - Hosté na Zemi) Me 15.9.2021 - Gi 30.9.2021
(Lanškroun)
(Výstava fotografií Petra Macla - Hosté na Zemi)
(Výstava fotografií Rostislava Bartoně) Ve 17.9.2021 - Ma 30.11.2021
(Letohrad)
(Výstava fotografií Rostislava Bartoně)
(Dvorské kordy z opočenských depozitářů) Gi 1.4.2021 - Do 31.10.2021
Castello Opočno (Opočno)
(Dvorské kordy z opočenských depozitářů)

musica (quantità: 2)

(Irvin Venyš - klarinet Epoque Quartet) Do 19.9.2021 17:00
Dobruška
(Irvin Venyš - klarinet Epoque Quartet)
(XIV. Dechovka na zámku) Do 19.9.2021 14:00
Liceo artistico (Choceň)
(XIV. Dechovka na zámku)

sociale (quantità: 2)

(Sokolení v Kerharticích) Do 19.9.2021 13:30
(Ústí nad Orlicí - Kerhartice)
(Sokolení v Kerharticích)
(Beseda Krajinou příběhů) Do 19.9.2021 17:30
Piccola scena (Ústí nad Orlicí)
(Beseda Krajinou příběhů)

specializzato (quantità: 1)

(Kurz anglického jazyka pro děti) Gi 2.9.2021 - Gi 30.9.2021
Václavské náměstí (Letohrad)
(Kurz anglického jazyka pro děti)

sport, ricreazione attiva (quantità: 6)

(Karate team KCK - nábor nových členů) Ve 10.9.2021 - Do 31.10.2021
(Letohrad)
(Karate team KCK - nábor nových členů)
(Rozběhněme pěstounství) Lu 13.9.2021 - Do 19.9.2021
(Česká Třebová)
(Rozběhněme pěstounství)
(Běh na Peklák - MČR v běhu do vrchu) Do 19.9.2021 8:00 - 16:00
Area sciistica di Peklák (Česká Třebová)
(Běh na Peklák - MČR v běhu do vrchu)
(Závody minikár) Do 19.9.2021 9:00 - 15:00
Ústí nad Orlicí
(Závody minikár)
(Jablonné nad Orlicí - Zámrsk) Do 19.9.2021 10:00
Stadio di calcio (Jablonné nad Orlicí)
(Jablonné nad Orlicí - Zámrsk)
(Dětská hasičská soutěž v požárním útoku) Do 19.9.2021 13:00
Campo da calcio (Orlické Podhůří)
(Dětská hasičská soutěž v požárním útoku)

teatro (quantità: 1)

(Divadlo Pohádka Praha - Zlatovláska) Do 19.9.2021 15:00
Piccola scena (Česká Třebová)
(Divadlo Pohádka Praha - Zlatovláska)

tempo libero (quantità: 3)

(Čtenářská soutěž Lovci perel) Lu 1.3.2021 - Do 31.10.2021
(Lanškroun)
(Čtenářská soutěž Lovci perel)
(Lovci perel) Me 24.3.2021 - Gi 18.11.2021
(Choceň)
(Lovci perel)
(Muzeum a světnička Járy Cimrmana) Do 19.9.2021 9:00 - 12:00
Museo e cameretta di Jára Cimrman (Letohrad)
(Muzeum a světnička Járy Cimrmana)

liturgico (quantità: 2)

(Víkend pro rodiny) Ve 17.9.2021 - Do 19.9.2021
Monte di Maria (Hedeč) con la chiesa dell'Assunzione di Maria - monastero e santuario (Králíky)
(Víkend pro rodiny)
(Červenovodská pouť) Ve 17.9.2021 - Do 19.9.2021
Červená Voda
(Červenovodská pouť)

mostre, mercati efiere (quantità: 2)

(Pásmo výstav k 540. výročí 1. písemné zmínky o obci Červená Voda) Ve 17.9.2021 - Me 29.9.2021
Červená Voda
(Pásmo výstav k 540. výročí 1. písemné zmínky o obci Červená Voda)
(Farmářské trhy) Do 19.9.2021 8:00
Červená Voda
(Farmářské trhy)

sport, ricreazione attiva (quantità: 2)

(TJ Jablonné nad Orlicí - 1.SC Tempish Vítkovice) Do 19.9.2021 13:00
(Červená Voda)
(TJ Jablonné nad Orlicí - 1.SC Tempish Vítkovice)
(FC Jiskra 2008 B – Choceň B) Do 19.9.2021 15:30
(Červená Voda)
(FC Jiskra 2008 B – Choceň B)

mostre, mercati efiere (quantità: 1)

(Venkovní výstava příběhů z Indie) Gi 22.7.2021 - Gi 30.9.2021
(Hronov)
(Venkovní výstava příběhů z Indie)

cinema - film (quantità: 3)

(Mimi šéf: rodinný podnik) Do 19.9.2021 15:00
Cinema comunale Chrudim (Chrudim)
(Mimi šéf: rodinný podnik)
(Večírek) Do 19.9.2021 17:00
Cinema comunale Chrudim (Chrudim)
(Večírek)
(Deníček moderního fotra) Do 19.9.2021 19:30
Cinema comunale Chrudim (Chrudim)
(Deníček moderního fotra)

liturgico (quantità: 18)

(Farní den) Do 19.9.2021
Chiesa della Trinita´ Maggiore (Kameničky)
(Farní den)
(Mše svatá) Do 19.9.2021 7:30
Kostel sv. Marie Magdalény (Včelákov)
(Mše svatá)
(Mše svatá) Do 19.9.2021 8:00
Chiesa dell'Assunzione della Vergine Maria (Skuteč)
(Mše svatá)
(Mše svatá) Do 19.9.2021 9:30
Chisa di San Giacoma Maggiore (Raná)
(Mše svatá)
(Mše svatá) Do 19.9.2021 9:30
(Předhradí)
(Mše svatá)
(Bohoslužba) Do 19.9.2021 10:30
Chiesa evangelica (Svratouch )
(Bohoslužba)
(Mše sv.) Do 19.9.2021 11:00
Cappella di San Giovanni Nepomuceno (Skuteč, Skutíčko)
(Mše sv.)
(Mše sv.) Do 19.9.2021 18:00
(Skuteč)
(Mše sv.)
(Bohoslužba) Do 19.9.2021 8:00
(Trhová Kamenice)
(Bohoslužba)
(Bohoslužba) Do 19.9.2021 8:30
(Hlinsko)
(Bohoslužba)
(Bohoslužba) Do 19.9.2021 9:00
Chiesa evangelica (Krouna)
(Bohoslužba)
(Bohoslužba) Do 19.9.2021 9:00
Roccaforte (Hlinsko)
(Bohoslužba)
(Setkání apoštolské církve) Do 19.9.2021 10:00
Chiesa apostolica - collegio Hlinsko (Hlinsko)
(Setkání apoštolské církve)
(Bohoslužba) Do 19.9.2021 9:00
Chiesa della Beata Vergine Maria (Hlinsko)
(Bohoslužba)
(Bohoslužba) Do 19.9.2021 8:00
(Krouna)
(Bohoslužba)
(Bohoslužba) Do 19.9.2021 10:30
Chiesa della Trinita´ Maggiore (Kameničky)
(Bohoslužba)
(Bohoslužba) Do 19.9.2021 10:30
(Hlinsko, Chlum)
(Bohoslužba)
(Bohoslužba) Do 19.9.2021 9:00
(Studnice)
(Bohoslužba)

mostre, mercati efiere (quantità: 8)

(Kostel svaté Markéty v Podlažicích 1721 - 2021) Ve 9.7.2021 - Do 31.10.2021
Castello Chrast (Chrast u Chrudimě)
(Kostel svaté Markéty v Podlažicích 1721 - 2021)
(Výstava věnečků) Ma 11.5.2021 - Gi 30.9.2021
Centro Pohůdka (Heřmanův Městec)
(Výstava věnečků)
(Sophiina volba po česku) Ma 1.6.2021 - Ve 31.12.2021
Ležáky - zona riverente (Miřetice)
(Sophiina volba po česku)
(Výstava výrobků z kmene Petra Douši) Lu 2.8.2021 - Gi 30.9.2021
Centro Pohůdka (Heřmanův Městec)
(Výstava výrobků z kmene Petra Douši)
(Výstava Fenomén Maria Callas) Do 22.8.2021 - Me 29.9.2021
Sala espositiva del Teatro Karel Pippich (Chrudim)
(Výstava Fenomén Maria Callas)
(Kristýna Hamáková - obrazy) Do 5.9.2021 - Do 31.10.2021
Centro multifunzione (Hlinsko)
(Kristýna Hamáková - obrazy)
(Výstave architekta Františka Schmornaze) Sa 11.9.2021 - Do 19.9.2021
Švýcárna - museo (Slatiňany)
(Výstave architekta Františka Schmornaze)
(Výstava 50 let vzniku města) Lu 13.9.2021 - Do 19.9.2021
Centro comunale (Slatiňany)
(Výstava 50 let vzniku města)

musica (quantità: 1)

(Dan Bárta a Ilustratosphere) Do 19.9.2021 19:00
Teatro di Karel Pippich (Chrudim)
(Dan Bárta a Ilustratosphere)

sociale (quantità: 4)

(Oslavy 50. let vzniku města) Sa 11.9.2021 - Do 19.9.2021
Slatiňany
(Oslavy 50. let vzniku města)
(Skautská kavárna) Do 19.9.2021 9:30
Centro di Jan XXIII (Hlinsko)
(Skautská kavárna)
(Dětské odpoledne) Do 19.9.2021 14:00
(Lukavice)
(Dětské odpoledne)
(Talkshow s Jiřím Lábusem a Otou Jirákem) Do 19.9.2021 18:00
Museo della marionetta a Chrudim (Chrudim)
(Talkshow s Jiřím Lábusem a Otou Jirákem)

specializzato (quantità: 2)

(Skautská kavárna) Do 19.9.2021 9:30
Centro di Jan XXIII (Hlinsko)
(Skautská kavárna)
(Respektovat a být respektován 4 denní kurz) Sa 18.9.2021 - Do 19.9.2021
Centro di Genitori Radovánek (Heřmanův Městec), Heřmanův Městec
(Respektovat a být respektován 4 denní kurz)

sport, ricreazione attiva (quantità: 4)

(Hasičská soutěž) Do 19.9.2021
(Slatiňany)
(Hasičská soutěž)
(Retro potápění - Memoriál Jiřího Trpíka) Do 19.9.2021
(Leštinka)
(Retro potápění - Memoriál Jiřího Trpíka)
(Rybářské závody) Do 19.9.2021 7:00 - 15:00
Slatiňany
(Rybářské závody)
(FC Hlinsko - Náchod) Do 19.9.2021 15:30
(Hlinsko)
(FC Hlinsko - Náchod)

tempo libero (quantità: 2)

(Speciální prohlídky zámku) Do 19.9.2021 11:00 - 13:00
Castello Slatiňany (Slatiňany)
(Speciální prohlídky zámku)
(Dětské odpoledne) Do 19.9.2021 14:00
(Lukavice)
(Dětské odpoledne)

cinema - film (quantità: 2)

(Tlapková patrola ve filmu) Possibile ordinare biglietto Do 19.9.2021 13:30
Do 19.9.2021 16:00
Bio Central (Hradec Králové)
(Tlapková patrola ve filmu)
(Láska pod kapotou) Possibile ordinare biglietto Do 19.9.2021 20:30
Bio Central (Hradec Králové)
(Láska pod kapotou)

mostre, mercati efiere (quantità: 2)

(ZUŠka z Habrmanky vystavuje) Ve 3.9.2021 - Ma 26.10.2021
(Hradec Králové)
(ZUŠka z Habrmanky vystavuje)
(Výstava Mýty o pěstounství) Lu 6.9.2021 - Lu 20.9.2021
(Hradec Králové)
(Výstava Mýty o pěstounství)

sociale (quantità: 4)

(32. ročník fotografické soutěže) Gi 1.4.2021 - Gi 30.9.2021
Impulso HK, centro di supporto per attività artistiche (Hradec Králové)
(32. ročník fotografické soutěže)
(Fotosoutěž Život v Evropě) Gi 1.7.2021 - Gi 30.9.2021
(Hradec Králové)
(Fotosoutěž Život v Evropě)
(Zažít Velké náměstí jinak!) Do 19.9.2021 14:00 - 22:00
Velké náměstí (Hradec Králové)
(Zažít Velké náměstí jinak!)
(Hradecká kulturní pátračka Prázdninová bojovka po stopách kultury) Possibile ordinare biglietto Do 19.9.2021 10:00 - 17:00
Teatro Drago (Hradec Králové)
(Hradecká kulturní pátračka Prázdninová bojovka po stopách kultury)

teatro (quantità: 1)

(O kůzlátkách) Possibile ordinare biglietto Do 19.9.2021 10:00 - 10:45
Adalbertinum (Hradec Králové)
(O kůzlátkách)

mostre, mercati efiere (quantità: 9)

(Výstava: Pěr století na zubra neplatí) Lu 21.12.2020 - Do 10.10.2021
Galleria di Boemia Orientale a Pardubice - Casa U Jonáše (Pardubice)
(Výstava: Pěr století na zubra neplatí)
(Evžen Sobek: Blue Dreaming) Me 9.6.2021 - Do 10.10.2021
Galleria di Boemia Orientale a Pardubice - Casa U Jonáše (Pardubice)
(Evžen Sobek: Blue Dreaming)
(Čeští architekti a počátky turistiky na chorvatském Jadranu) Me 9.6.2021 - Do 10.10.2021
Galleria di Boemia Orientale a Pardubice - Casa U Jonáše (Pardubice)
(Čeští architekti a počátky turistiky na chorvatském Jadranu)
(V útrobách velryby - Veronika Daňhelová a Pavel Havrda) Me 9.6.2021 - Do 10.10.2021
Galleria di Boemia Orientale a Pardubice - Casa U Jonáše (Pardubice)
(V útrobách velryby - Veronika Daňhelová a Pavel Havrda)
(Těsné formy - sonda do sbírky plastiky) Me 23.6.2021 - Do 7.11.2021
Galleria di Boemia Orientale a Pardubice - chateau (Pardubice)
(Těsné formy - sonda do sbírky plastiky)
(Expozice: Reflexe krajiny a přírody) Ve 1.1.2021 - Ve 31.12.2021
Galleria di Boemia Orientale a Pardubice - chateau (Pardubice)
(Expozice: Reflexe krajiny a přírody)
(Léto u moře. Mořská esence ze sbírek VČG) Me 9.6.2021 - Do 10.10.2021
Galleria di Boemia Orientale a Pardubice - Casa U Jonáše (Pardubice)
(Léto u moře. Mořská esence ze sbírek VČG)
(Výstava: Filip Hortenský) Ma 7.9.2021 - Do 21.11.2021
(Pardubice)
(Výstava: Filip Hortenský)
(Chovatelská prodejní výstava Svinčany 2021) Do 19.9.2021 8:00 - 15:00
(Svinčany)
(Chovatelská prodejní výstava Svinčany 2021)

musica (quantità: 2)

(Jam Session) Do 19.9.2021 14:00 - 18:00
(Pardubice)
(Jam Session)
(Taneční odpolední čaje) Do 19.9.2021 14:00
Centro di cultura Hronovická (Pardubice)
(Taneční odpolední čaje)

sociale (quantità: 1)

(Akce - stará řemesla) Do 19.9.2021 14:00 - 17:00
Centro di ecologia (Pardubice)
(Akce - stará řemesla)

specializzato (quantità: 1)

(Workshop: Tisknu, tiskneš, tiskneme) Gi 9.9.2021 - Me 22.12.2021
Atelier creativo della Galleria della Boemia orientale (Pardubice)
(Workshop: Tisknu, tiskneš, tiskneme)

sport, ricreazione attiva (quantità: 2)

(Pardubický vinařský půlmraton) Do 19.9.2021
Bezdíčkova (Pardubice), Bubeníkova (Pardubice), Fáblovka (Pardubice), Hradecká (Pardubice), Husova (Pardubice), Jahnova (Pardubice), Kunětická (Pardubice), Labská (Pardubice), Masarykovo náměstí (Pardubice), Mezi Mosty (Pardubice), Pernštýnské náměstí (Pardubice), Sakařova (Pardubice), Smetanovo náměstí (Pardubice), Studentská (Pardubice), třída Míru (Pardubice), U Stadionu (Pardubice)
(Pardubický vinařský půlmraton)
(Kolem sečské přehrady) Do 19.9.2021
Pardubice
(Kolem sečské přehrady)

tempo libero (quantità: 12)

(Moderní architektura v Pardubicích v první polovině 20. století) Do 19.9.2021 13:00
Castello di Pardubice - Museo di Boemia Orientale (Pardubice)
(Moderní architektura v Pardubicích v první polovině 20. století)
(Akce - stará řemesla) Do 19.9.2021 14:00 - 17:00
Centro di ecologia (Pardubice)
(Akce - stará řemesla)
(Museum virtualis) Gi 29.4.2021 - Ve 31.12.2021
Castello di Pardubice - Museo di Boemia Orientale (Pardubice)
(Museum virtualis)
(Workshop: Tisknu, tiskneš, tiskneme) Gi 9.9.2021 - Me 22.12.2021
Atelier creativo della Galleria della Boemia orientale (Pardubice)
(Workshop: Tisknu, tiskneš, tiskneme)
(Program pro školy: Současná fotografie) Gi 9.9.2021 - Do 10.10.2021
Galleria di Boemia Orientale a Pardubice - Casa U Jonáše (Pardubice)
(Program pro školy: Současná fotografie)
(Program pro školy: O Jonášovi a velrybě) Gi 9.9.2021 - Me 22.12.2021
Galleria di Boemia Orientale a Pardubice - Casa U Jonáše (Pardubice)
(Program pro školy: O Jonášovi a velrybě)
(Program pro školy: Kdopak by se barev bál?) Gi 9.9.2021 - Me 22.12.2021
Galleria di Boemia Orientale a Pardubice - chateau (Pardubice)
(Program pro školy: Kdopak by se barev bál?)
(Program pro školy: Těsné formy) Gi 9.9.2021 - Do 10.10.2021
Galleria di Boemia Orientale a Pardubice - chateau (Pardubice)
(Program pro školy: Těsné formy)
(Program pro školy: Na skok za Pernštejny) Gi 9.9.2021 - Do 10.10.2021
Galleria di Boemia Orientale a Pardubice - Casa U Jonáše (Pardubice)
(Program pro školy: Na skok za Pernštejny)
(Program pro školy: Smyslová krajinomalba) Gi 9.9.2021 - Me 22.12.2021
Galleria di Boemia Orientale a Pardubice - chateau (Pardubice)
(Program pro školy: Smyslová krajinomalba)
(Program pro školy: Jak funguje galerie) Gi 9.9.2021 - Me 22.12.2021
Galleria di Boemia Orientale a Pardubice - Casa U Jonáše (Pardubice)
(Program pro školy: Jak funguje galerie)
(Program pro školy: Léto u moře) Gi 9.9.2021 - Do 10.10.2021
Galleria di Boemia Orientale a Pardubice - Casa U Jonáše (Pardubice)
(Program pro školy: Léto u moře)

numero totale di voci ricercate: 151

Trova la tua attività