Vacanze in RC:CZeCOTTourmapsBoemia orientaleUNESCOVacanze attiveOrari
loading...
Navigatore turistico
Viki
Portale ufficiale della regione di Pardubice
Repubblica Ceca
Quasi limpido -1°C
tempo

Tempo - Pardubice

25.10. (05:30)
oggi
Quasi limpido
-1°C
26.10.
domani
Coperto
12°C/3°C
27.10.
mercoledìNuvoloso
13°C/5°C
28.10.
giovedìPoco nuovoloso
16°C/6°C
Fonte: Tempo Meteocentrum

Calendario eventi

Ricerca eventi:
Aree: Confine Boemo-moravo. Zona confinaria di Kladsko. . I monti dell'aquila (Orlické) e la loro pedemontana. Confine Boemo-moravo. Zona di Hradec Králové. Zona di Pardubice. Zona di Chrudim e di Hlinsko.
Cartina per selezionare le zone. Cartina per selezionare le zone. Cartina per selezionare le zone. Cartina per selezionare le zone. Cartina per selezionare le zone. Cartina per selezionare le zone. Cartina per selezionare le zone. Cartina per selezionare le zone. Cartina per selezionare le zone.








inizio: fine:
Altri parametri di ricerca

Cartina

cinema - film (quantità: 5)

(Venom 2: Carnage přichází (3D)) Sa 16.10.2021 17:00
Cinema Spazio (Svitavy)
(Venom 2: Carnage přichází (3D))
(Venom 2: Carnage přichází) Sa 16.10.2021 19:00
Teatro di Šembera (Vysoké Mýto)
(Venom 2: Carnage přichází)
(Venom 2: Carnage přichází) Sa 16.10.2021 19:30
Cinema Spazio (Svitavy)
(Venom 2: Carnage přichází)
(Vlk a lev: Nečekané přátelství) Sa 16.10.2021 17:00
Cinema Sokol (Litomyšl )
(Vlk a lev: Nečekané přátelství)
(Venom 2: Carnage přichází) Sa 16.10.2021 19:30
Cinema Sokol (Litomyšl )
(Venom 2: Carnage přichází)

mostre, mercati efiere (quantità: 10)

(Eva Kmentová, Olbram Zoubek: Lidská důstojnost) Do 13.6.2021 - Sa 27.11.2021
Galleria di Miroslav Kubík (Litomyšl)
(Eva Kmentová, Olbram Zoubek: Lidská důstojnost)
(Výstava obrazů a rodokmenů Jana Vlčková a MgA. Jana Paulíčková Vlčková) Lu 6.9.2021 - Do 31.10.2021
Castello Nové Hrady (Nové Hrady)
(Výstava obrazů a rodokmenů Jana Vlčková a MgA. Jana Paulíčková Vlčková)
(Oldřich Hamera: Recyklace, pocta Josefu Váchalovi a dalším outsiderům českého výtvarného umění) Ma 4.5.2021 - Do 29.5.2022
Partmoneum - Museo di Josef Váchal (Litomyšl)
(Oldřich Hamera: Recyklace, pocta Josefu Váchalovi a dalším outsiderům českého výtvarného umění)
(Alois Jirásek, Litomyšl a Filosofská historie) Do 22.8.2021 - Do 2.1.2022
Museo regionale a Litomyšl (Litomyšl)
(Alois Jirásek, Litomyšl a Filosofská historie)
(Veronika Bílková: Na cestách) Ve 24.9.2021 - Do 24.10.2021
Galleria Urbana (Vysoké Mýto)
(Veronika Bílková: Na cestách)
(Lidový nábytek na Litomyšlsku) Do 26.9.2021 - Do 6.2.2022
Museo regionale a Litomyšl (Litomyšl)
(Lidový nábytek na Litomyšlsku)
(Knihy) Ve 1.10.2021 - Ma 30.11.2021
(Vysoké Mýto)
(Knihy)
(Ze života dobrovolníků) Gi 14.10.2021 - Gi 21.10.2021
Bělidla (Litomyšl)
(Ze života dobrovolníků)
(Ovoce k nakousnutí) Ve 15.10.2021 - Do 24.10.2021
(Litomyšl)
(Ovoce k nakousnutí)
(Stále sa to deje / It´s still happening) Sa 16.10.2021 - Ve 26.11.2021
Casa ai Cavalieri - Galleria cittadina di Litomyšl (Litomyšl)
(Stále sa to deje / It´s still happening)

musica (quantità: 4)

(Massacre in VM vol. 8) Sa 16.10.2021 19:00
Club cittadino di Vysoké Mýto (Vysoké Mýto)
(Massacre in VM vol. 8)
(AC/CZ - (top AC/DC tribute show) + host: G.O.C) Sa 16.10.2021 20:00
Club alternativo Tyjátr (Svitavy)
(AC/CZ - (top AC/DC tribute show) + host: G.O.C)
(The Night´s Joy) Sa 16.10.2021 20:00
(Litomyšl)
(The Night´s Joy)
(Diskotéka 70.-90. let) Sa 16.10.2021 21:00
Music club Kotelna (Litomyšl)
(Diskotéka 70.-90. let)

sociale (quantità: 3)

(Litomyšl jinak) Lu 20.9.2021 - Ve 31.12.2021
Museo regionale a Litomyšl (Litomyšl)
(Litomyšl jinak)
(Šifrovací hra po Litomyšli,Time to Move) Gi 14.10.2021 - Ve 5.11.2021
Litomyšl
(Šifrovací hra po Litomyšli,Time to Move)
(Vandráci Vagamundos) Sa 16.10.2021 18:00
Music club Kotelna (Litomyšl)
(Vandráci Vagamundos)

sport, ricreazione attiva (quantità: 10)

(Pivnice) Sa 16.10.2021 8:30
Polička
(Pivnice)
(TJ Svitavy – Královští Sokoli) Sa 16.10.2021 9:00
Scula media e elementare Svitavy (Svitavy)
(TJ Svitavy – Královští Sokoli)
(KK Svitavy C – TJ Jiskra Hylváty C) Sa 16.10.2021 9:00
(Svitavy)
(KK Svitavy C – TJ Jiskra Hylváty C)
(Fotbal: Mistrovský turnaj okresní soutěže mladších přípravek) Sa 16.10.2021 10:00
(Litomyšl-Město)
(Fotbal: Mistrovský turnaj okresní soutěže mladších přípravek)
(Basketbal: Adfors Basket Litomyšl vs. BK Vysoká nad Labem) Sa 16.10.2021 9:00
Sa 16.10.2021 10:45
(Litomyšl)
(Basketbal: Adfors Basket Litomyšl vs. BK Vysoká nad Labem)
(TJ Svitavy – Sokol Nová Paka) Sa 16.10.2021 11:00
Střelnice (Svitavy)
(TJ Svitavy – Sokol Nová Paka)
(TJ Svitavy – Náchod) Sa 16.10.2021 10:00
Sa 16.10.2021 12:15
Svitavský stadion (Svitavy)
(TJ Svitavy – Náchod)
(TJ Svitavy B – Lázně Bohdaneč) Sa 16.10.2021 14:30
Svitavský stadion (Svitavy)
(TJ Svitavy B – Lázně Bohdaneč)
(Basketbal: Adfors Basket Litomyšl vs. TJ Mladá Boleslav) Sa 16.10.2021 14:00
Sa 16.10.2021 15:45
(Litomyšl)
(Basketbal: Adfors Basket Litomyšl vs. TJ Mladá Boleslav)
(FbK TJ Svitavy – Spartak Pelhřimov) Sa 16.10.2021 18:00
Střelnice (Svitavy)
(FbK TJ Svitavy – Spartak Pelhřimov)

tempo libero (quantità: 1)

(Dětská herna) Ma 4.5.2021 - Ve 31.12.2021
Museo regionale a Litomyšl (Litomyšl)
(Dětská herna)

sport, ricreazione attiva (quantità: 1)

(Memoriál Miroslava Petiry) Sa 16.10.2021 8:30 - 14:00
Hostinné, Trutnov
(Memoriál Miroslava Petiry)

cinema - film (quantità: 7)

(Zbožňovaný) Sa 16.10.2021 17:00
Fidiko (Žamberk)
(Zbožňovaný)
(Venom 2: Carnage přichází - 3D) Sa 16.10.2021 17:00
Teatro di Roškot, cinema Maggio, Club teatrale (Ústí nad Orlicí)
(Venom 2: Carnage přichází - 3D)
(Vlk a lev: Nečekané přátelství (FR) 2D) Sa 16.10.2021 17:00
Centro culturale (Česká Třebová)
(Vlk a lev: Nečekané přátelství (FR) 2D)
(Láska na špičkách) Sa 16.10.2021 18:00
Cinema Máj (Choceň)
(Láska na špičkách)
(Cesta domů) Sa 16.10.2021 19:30
Teatro di Roškot, cinema Maggio, Club teatrale (Ústí nad Orlicí)
(Cesta domů)
(Láska na špičkách) Sa 16.10.2021 19:30
Cinema Lanškroun (Lanškroun)
(Láska na špičkách)
(Myši patří do nebe) Sa 16.10.2021 15:30
Cinema Máj (Choceň)
(Myši patří do nebe)

gastronomia (quantità: 5)

(Zvěřinové hody v Chaplinu) Ve 15.10.2021 - Do 17.10.2021
Chaplin Restaurant (Ústí nad Orlicí)
(Zvěřinové hody v Chaplinu)
(Dlouhotřebovská zabíjačka) Sa 16.10.2021 10:00
(Dlouhá Třebová)
(Dlouhotřebovská zabíjačka)
(Zvěřinové hody) Sa 16.10.2021 11:00
(Lukavice)
(Zvěřinové hody)
(BecheroBraní) Sa 16.10.2021 19:19
Sala U Coufalů (Přívrat)
(BecheroBraní)
(Zvěřinové hody na Andrlově chlumu) Ve 15.10.2021 - Do 17.10.2021
(Ústí nad Orlicí)
(Zvěřinové hody na Andrlově chlumu)

mostre, mercati efiere (quantità: 20)

(Soubor výstav Ruce vzhůru!) Lu 3.5.2021 - Do 31.10.2021
Castello dei Kolowrat a Rychnov nad Kněžnou (Rychnov nad Kněžnou)
(Soubor výstav Ruce vzhůru!)
(Výstava: Třikrát jinak) Me 1.9.2021 - Do 31.10.2021
(Česká Třebová)
(Výstava: Třikrát jinak)
(Výstava - Grafika Vlasty Švejdové) Gi 2.9.2021 - Do 31.10.2021
Biblioteca Comunale Ústí nad Orlicí (Ústí nad Orlicí)
(Výstava - Grafika Vlasty Švejdové)
(Knihaři z Lanškrouna) Gi 2.9.2021 - Do 14.11.2021
Villa padronale Lanškroun - Museo cittadino (Lanškroun)
(Knihaři z Lanškrouna)
(Výstava - 100 let Československé obce legionářské) Gi 9.9.2021 - Ve 31.12.2021
Museo comunale (Ústí nad Orlicí)
(Výstava - 100 let Československé obce legionářské)
(Výstava z historie Divišova divadla) Ma 14.9.2021 - Lu 1.11.2021
Fidiko (Žamberk)
(Výstava z historie Divišova divadla)
(Výstava - Retrohračky 1950-1989) Gi 30.9.2021 - Do 14.11.2021
Museo comunale (Ústí nad Orlicí)
(Výstava - Retrohračky 1950-1989)
(Bystrzyca Klodzka očima Fotoklubu OKO a Klubem Obiektyw) Ve 1.10.2021 - Sa 30.10.2021
La croce rossa ceca (Ústí nad Orlicí)
(Bystrzyca Klodzka očima Fotoklubu OKO a Klubem Obiektyw)
(Výstava fotografií Rostislava Bartoně) Ve 1.10.2021 - Ma 30.11.2021
(Letohrad)
(Výstava fotografií Rostislava Bartoně)
(Josef Kovář obrazy) Ve 1.10.2021 - Do 24.10.2021
Villa padronale Choceň - Museo del fiume Orlice (Choceň)
(Josef Kovář obrazy)
(Samizdat) Lu 4.10.2021 - Ma 30.11.2021
(Lanškroun)
(Samizdat)
(Salón fotografie, členů Fotoklubu Oko) Ma 5.10.2021 - Me 27.10.2021
Piccola scena (Ústí nad Orlicí)
(Salón fotografie, členů Fotoklubu Oko)
(Jiří Netík - Bronzy) Ma 5.10.2021 - Do 31.10.2021
Centro culturale (Česká Třebová)
(Jiří Netík - Bronzy)
(Obhajoba pastelky) Gi 7.10.2021 - Ma 30.11.2021
(Žamberk)
(Obhajoba pastelky)
(Výstava - Pod křídly Orla) Gi 14.10.2021 - Do 14.11.2021
Museo comunale (Ústí nad Orlicí)
(Výstava - Pod křídly Orla)
(Výstava obrazů Ludmily Snopkové) Ve 15.10.2021 - Gi 18.11.2021
(Opočno)
(Výstava obrazů Ludmily Snopkové)
(Oslavy 1. výročí Muzea Technických Zajímavostí Choceň) Sa 16.10.2021 10:00 - 17:00
Běstovice
(Oslavy 1. výročí Muzea Technických Zajímavostí Choceň)
(Výstava ovoce, zeleniny a květin) Sa 16.10.2021 9:00 - 16:00
(Záchlumí)
(Výstava ovoce, zeleniny a květin)
(Choceňské trhy) Sa 16.10.2021 8:00 - 12:00
Centro di informazione ćomunale di Choceň (Choceň)
(Choceňské trhy)
(Dvorské kordy z opočenských depozitářů) Gi 1.4.2021 - Do 31.10.2021
Castello Opočno (Opočno)
(Dvorské kordy z opočenských depozitářů)

musica (quantità: 6)

(Rok life - Rokytnický lidový festival) Ve 15.10.2021 - Sa 16.10.2021
(Rokytnice v Orlických horách)
(Rok life - Rokytnický lidový festival)
(Zdeněk Pololáník jubilejní) Sa 16.10.2021 19:00
(Česká Třebová)
(Zdeněk Pololáník jubilejní)
(Festival duchovní hudby svaté Cecílie) Sa 16.10.2021 12:30
Chiesa dell'Assunzione della Vergine Maria (Ústí nad Orlicí)
(Festival duchovní hudby svaté Cecílie)
(Koncert aneb Viola je zpět...) Sa 16.10.2021 18:00
Chiesa di San Venceslao (Žamberk)
(Koncert aneb Viola je zpět...)
(Vltava) Sa 16.10.2021 20:00
Club Nano Blu (Česká Třebová)
(Vltava)
(Slámožroutská zábava) Sa 16.10.2021 20:00
Palestra alleanza Sokol (Kunvald)
(Slámožroutská zábava)

sociale (quantità: 4)

(Dny otevřených dveří na SŠ uměleckoprůmyslové v ÚO) Sa 16.10.2021 9:00 - 13:00
(Ústí nad Orlicí)
(Dny otevřených dveří na SŠ uměleckoprůmyslové v ÚO)
(Slámožroutská zábava) Sa 16.10.2021 20:00
Palestra alleanza Sokol (Kunvald)
(Slámožroutská zábava)
(Dny otevřených dveří na SŠ automobilní ÚO) Sa 16.10.2021 9:00 - 13:00
(Ústí nad Orlicí)
(Dny otevřených dveří na SŠ automobilní ÚO)
(Dny otevřených dveří) Sa 16.10.2021 9:00 - 12:00
(Ústí nad Orlicí)
(Dny otevřených dveří)

specializzato (quantità: 1)

(Taneční pro mládež) Sa 16.10.2021
Maniero (Choceň)
(Taneční pro mládež)

sport, ricreazione attiva (quantità: 7)

(Benefiční běh Pomáhám během) Ve 1.10.2021 - Do 31.10.2021
Letohrad, Ústí nad Orlicí
(Benefiční běh Pomáhám během)
(Pomáhám během) Ve 1.10.2021 - Do 31.10.2021
Il dormitorio turistico Cakle (Ústí nad Orlicí), (Letohrad)
(Pomáhám během)
(Karate team KCK - nábor nových členů) Ve 1.10.2021 - Do 31.10.2021
(Letohrad)
(Karate team KCK - nábor nových členů)
(Běh do vrchu na Andrlův Chlum) Sa 16.10.2021
Ústí nad Orlicí
(Běh do vrchu na Andrlův Chlum)
(Bowlingový turnaj seniorů) Sa 16.10.2021 9:00
(Ústí nad Orlicí )
(Bowlingový turnaj seniorů)
(Fotbalový zápas 1. FC Žamberk - Boříkovice) Sa 16.10.2021 14:30
Stadio di calcio (Žamberk)
(Fotbalový zápas 1. FC Žamberk - Boříkovice)
(Taneční kurzy pro začátečníky) Sa 16.10.2021 19:00 - 22:00
La Casa Nazionale di Kodym (Opočno)
(Taneční kurzy pro začátečníky)

teatro (quantità: 1)

(Divadlo KK: O Smolíčkovi) Sa 16.10.2021 15:00
Centro multifunzionale LArt (Lanškroun)
(Divadlo KK: O Smolíčkovi)

tempo libero (quantità: 5)

(Čtenářská soutěž Lovci perel) Lu 1.3.2021 - Do 31.10.2021
(Lanškroun)
(Čtenářská soutěž Lovci perel)
(Lovci perel) Me 24.3.2021 - Gi 18.11.2021
(Choceň)
(Lovci perel)
(Výlov rybníka) Sa 16.10.2021
Bošín
(Výlov rybníka)
(Výlov rybníku Broumar) Sa 16.10.2021 8:00 - 16:00
(Opočno)
(Výlov rybníku Broumar)
(Zavírání Zlaté Mařenčiny studánky) Sa 16.10.2021 10:00
Česká Třebová
(Zavírání Zlaté Mařenčiny studánky)

gastronomia (quantità: 2)

(Posvícenská zábava) Sa 16.10.2021 14:00
Salotto del comune (Lichkov)
(Posvícenská zábava)
(Vínečka obě...) Sa 16.10.2021 19:30
Club Poligono di tiro (Králíky)
(Vínečka obě...)

musica (quantità: 2)

(Posvícenská zábava) Sa 16.10.2021 14:00
Salotto del comune (Lichkov)
(Posvícenská zábava)
(Koncert skupiny Kapky) Sa 16.10.2021 19:00
(Červená Voda)
(Koncert skupiny Kapky)

sport, ricreazione attiva (quantità: 3)

(Mizuno Trail Running Cup 2021) Sa 16.10.2021
Resort Dolní Morava (Králíky)
(Mizuno Trail Running Cup 2021)
(Pochod finanční stráže RČS - V. ročník) Sa 16.10.2021 8:00
(Králíky)
(Pochod finanční stráže RČS - V. ročník)
(Fotbalový zápas) Sa 16.10.2021 14:30
(Lichkov)
(Fotbalový zápas)

mostre, mercati efiere (quantità: 6)

(Vincenc Vingler - ZOO v Náchodě) Sa 18.9.2021 - Do 7.11.2021
Galleria delle belle arti Náchod (Náchod)
(Vincenc Vingler - ZOO v Náchodě)
(Veronika Psotková - Esence) Gi 23.9.2021 - Do 7.11.2021
Galleria delle belle arti Náchod (Náchod)
(Veronika Psotková - Esence)
(Za odvahu a zásluhy) Me 13.10.2021 - Me 20.10.2021
Rtyně v Podkrkonoší (Rtyně v Podkrkonoší)
(Za odvahu a zásluhy)
(Na stopě - Edukačně výtvarný program pro MŠ k výstavě Vincenc Vingler - ZOO v Náchodě) Sa 18.9.2021 - Do 7.11.2021
Galleria delle belle arti Náchod (Náchod)
(Na stopě - Edukačně výtvarný program pro MŠ k výstavě Vincenc Vingler - ZOO v Náchodě)
(Drátěnky - Edukačně výtvarný program pro ZŠ a SŠ k výstavě Veronika Psotková - Esence) Gi 23.9.2021 - Do 7.11.2021
Galleria delle belle arti Náchod (Náchod)
(Drátěnky - Edukačně výtvarný program pro ZŠ a SŠ k výstavě Veronika Psotková - Esence)
(Příběhy z Indie na plotě) Ma 5.10.2021 - Ma 30.11.2021
Nové Město nad Metují
(Příběhy z Indie na plotě)

sport, ricreazione attiva (quantità: 1)

(Spadaným listím přes tři rozhledny) Sa 16.10.2021 8:00 - 16:00
Úpice
(Spadaným listím přes tři rozhledny)

tempo libero (quantità: 2)

(Na stopě - Edukačně výtvarný program pro MŠ k výstavě Vincenc Vingler - ZOO v Náchodě) Sa 18.9.2021 - Do 7.11.2021
Galleria delle belle arti Náchod (Náchod)
(Na stopě - Edukačně výtvarný program pro MŠ k výstavě Vincenc Vingler - ZOO v Náchodě)
(Drátěnky - Edukačně výtvarný program pro ZŠ a SŠ k výstavě Veronika Psotková - Esence) Gi 23.9.2021 - Do 7.11.2021
Galleria delle belle arti Náchod (Náchod)
(Drátěnky - Edukačně výtvarný program pro ZŠ a SŠ k výstavě Veronika Psotková - Esence)

cinema - film (quantità: 7)

(Vlk a lev: Nečekané přátelství) Sa 16.10.2021 15:00
Cinema comunale Chrudim (Chrudim)
(Vlk a lev: Nečekané přátelství)
(Tlapková patrola ve filmu) Sa 16.10.2021 15:30
Cinema Mír (Heřmanův Městec), náměstí Míru (Heřmanův Městec)
(Tlapková patrola ve filmu)
(Venom 2: Carnage přichází) Sa 16.10.2021 17:30
Cinema Mír (Heřmanův Městec)
(Venom 2: Carnage přichází)
(Není čas zemřít) Sa 16.10.2021 19:00
Centro multifunzione (Hlinsko)
(Není čas zemřít)
(Láska na špičkách) Sa 16.10.2021 19:30
Cinema Mír (Heřmanův Městec)
(Láska na špičkách)
(Zátopek) Sa 16.10.2021 17:00
Cinema comunale Chrudim (Chrudim)
(Zátopek)
(Není čas zemřít) Sa 16.10.2021 19:30
Cinema comunale Chrudim (Chrudim)
(Není čas zemřít)

gastronomia (quantità: 2)

(Zvěřinové hody) Ve 15.10.2021 - Do 17.10.2021
Konopáč (Heřmanův Městec)
(Zvěřinové hody)
(Tatarák Na Majlantě) Sa 16.10.2021 16:00
Pensione Na Majlantě (Miřetice)
(Tatarák Na Majlantě)

liturgico (quantità: 3)

(Bohoslužba) Sa 16.10.2021 16:30
Centro di Jan XXIII (Hlinsko)
(Bohoslužba)
(Bohoslužba) Sa 16.10.2021 17:00
Chiesa della Beata Vergine Maria (Hlinsko)
(Bohoslužba)
(Bohoslužba) Sa 16.10.2021 7:30
Chiesa della Trinita´ Maggiore (Kameničky)
(Bohoslužba)

mostre, mercati efiere (quantità: 5)

(Kostel svaté Markéty v Podlažicích 1721 - 2021) Ve 9.7.2021 - Do 31.10.2021
Castello Chrast (Chrast u Chrudimě)
(Kostel svaté Markéty v Podlažicích 1721 - 2021)
(Kouzlo patchworku) Ma 5.10.2021 - Do 31.10.2021
Castello Chrast (Chrast u Chrudimě)
(Kouzlo patchworku)
(Kristýna Hamáková - obrazy) Do 5.9.2021 - Do 31.10.2021
Centro multifunzione (Hlinsko)
(Kristýna Hamáková - obrazy)
(Kindervajíčko - Adéla Leinweberová) Sa 11.9.2021 - Me 10.11.2021
Foro espositivo (Chrudim)
(Kindervajíčko - Adéla Leinweberová)
(Rybí jarmark) Sa 16.10.2021 9:00 - 12:00
Resselovo náměstí (Chrudim)
(Rybí jarmark)

musica (quantità: 1)

(Koncert) Sa 16.10.2021 20:00
Palestra alleanza Sokol (Slatiňany)
(Koncert)

sociale (quantità: 5)

(Výtvarná soutěž: Můj psí hrdina) Ve 1.10.2021 - Gi 14.4.2022
(Hlinsko)
(Výtvarná soutěž: Můj psí hrdina)
(Aktivní útočník v budově) Sa 16.10.2021 10:00 - 17:00
(Chrudim)
(Aktivní útočník  v budově)
(Den za obnovu lesa) Sa 16.10.2021 10:00
Švýcárna - museo (Slatiňany)
(Den za obnovu lesa)
(Rojení světlušek) Sa 16.10.2021 14:00 - 19:00
Cortile della nonna (Licibořice)
(Rojení světlušek)
(Koncert) Sa 16.10.2021 20:00
Palestra alleanza Sokol (Slatiňany)
(Koncert)

specializzato (quantità: 4)

(Den archeologie) Sa 16.10.2021 9:00
Museo regionale Chrudim (Chrudim)
(Den archeologie)
(Aktivní útočník v budově) Sa 16.10.2021 10:00 - 17:00
(Chrudim)
(Aktivní útočník  v budově)
(Den za obnovu lesa) Sa 16.10.2021 10:00
Švýcárna - museo (Slatiňany)
(Den za obnovu lesa)
(Dětské sochání) Sa 16.10.2021 10:00
(Slatiňany)
(Dětské sochání)

sport, ricreazione attiva (quantità: 7)

(Lužické hory - Jířetín pod Jedlovou - autobusový zájezd) Sa 16.10.2021
Hlinsko
(Lužické hory - Jířetín pod Jedlovou - autobusový zájezd)
(Jdeme ze Dvora Králové na Betlém) Sa 16.10.2021 8:00
Heřmanův Městec
(Jdeme ze Dvora Králové na Betlém)
(FC Hlinsko - Česká Třebová) Sa 16.10.2021 9:30
Sa 16.10.2021 11:15
(Hlinsko)
(FC Hlinsko - Česká Třebová)
(HC Hlinsko - Skuteč) Sa 16.10.2021 9:30
Sa 16.10.2021 11:30
Stadio del ghiaccio (Hlinsko)
(HC Hlinsko - Skuteč)
(Motokrosové závody) Sa 16.10.2021 12:30
AMK Třemošnice (Třemošnice)
(Motokrosové závody)
(SKO Hlinsko - TJ Svitavy A) Sa 16.10.2021 10:00
Sa 16.10.2021 13:00
(Hlinsko)
(SKO Hlinsko - TJ Svitavy A)
(Krajský přebor mužů - podzim 2021) Sa 16.10.2021 14:30
(Třemošnice)
(Krajský přebor mužů - podzim 2021)

teatro (quantità: 2)

(Divadelní pohádka pro nejmenší) Sa 16.10.2021 14:00
Casa di cultura (Třemošnice)
(Divadelní pohádka pro nejmenší)
(Sněhová královna v ledovém království) Sa 16.10.2021 16:00
Palestra alleanza Sokol (Heřmanův Městec), Heřmanův Městec
(Sněhová královna v ledovém království)

tempo libero (quantità: 7)

(Veselý Kopec patří dětem a jejich rodičům - Od semínka ke košili) Sa 16.10.2021 10:30 - 15:00
Museo all'aperto Vysočina - Veselý Kopec (Veselý kopec)
(Veselý Kopec patří dětem a jejich rodičům - Od semínka ke košili)
(Burza oblečení, hraček a sportovních potřeb) Ve 1.10.2021 - Lu 25.10.2021
Galleria Municipale Třemošnice (Třemošnice)
(Burza oblečení, hraček a sportovních potřeb)
(Lužické hory - Jířetín pod Jedlovou - autobusový zájezd) Sa 16.10.2021
Hlinsko
(Lužické hory - Jířetín pod Jedlovou - autobusový zájezd)
(Jdeme ze Dvora Králové na Betlém) Sa 16.10.2021 8:00
Heřmanův Městec
(Jdeme ze Dvora Králové na Betlém)
(Den plný retroher) Sa 16.10.2021 9:00
Centro di Jan XXIII (Hlinsko)
(Den plný retroher)
(Dětské sochání) Sa 16.10.2021 10:00
(Slatiňany)
(Dětské sochání)
(Rojení světlušek) Sa 16.10.2021 14:00 - 19:00
Cortile della nonna (Licibořice)
(Rojení světlušek)

cinema - film (quantità: 6)

(Myši patří do nebe) Possibile ordinare biglietto Sa 16.10.2021 13:30
Bio Central (Hradec Králové)
(Myši patří do nebe)
(Tlapková patrola ve filmu) Sa 16.10.2021 13:00
Sa 16.10.2021 15:30
Bio Central (Hradec Králové)
(Tlapková patrola ve filmu)
(Zrcadla ve tmě) Possibile ordinare biglietto Sa 16.10.2021 16:00
Bio Central (Hradec Králové)
(Zrcadla ve tmě)
(Zpráva) Possibile ordinare biglietto Sa 16.10.2021 20:30
Bio Central (Hradec Králové)
(Zpráva)
(Karel) Possibile ordinare biglietto Sa 16.10.2021 18:00
Bio Central (Hradec Králové)
(Karel)
(Není čas zemřít - James Bond) Possibile ordinare biglietto Sa 16.10.2021 17:00
Bio Central (Hradec Králové)
(Není čas zemřít - James Bond)

mostre, mercati efiere (quantità: 1)

(ZUŠka z Habrmanky vystavuje) Ve 3.9.2021 - Ma 26.10.2021
(Hradec Králové)
(ZUŠka z Habrmanky vystavuje)

musica (quantità: 1)

(World of the Laser - Evolution) Possibile ordinare biglietto Sa 16.10.2021 19:00
Centro di cultura Střelnice (Hradec Králové)
(World of the Laser - Evolution)

specializzato (quantità: 1)

(Den s myslivci) Sa 16.10.2021 10:00
(Malšova Lhota)
(Den s myslivci)

sport, ricreazione attiva (quantità: 1)

(Den s myslivci) Sa 16.10.2021 10:00
(Malšova Lhota)
(Den s myslivci)

storici (quantità: 1)

(Den s myslivci) Sa 16.10.2021 10:00
(Malšova Lhota)
(Den s myslivci)

teatro (quantità: 3)

(World of the Laser - Evolution) Possibile ordinare biglietto Sa 16.10.2021 19:00
Centro di cultura Střelnice (Hradec Králové)
(World of the Laser - Evolution)
(Kašparův zvěřinec) Possibile ordinare biglietto Sa 16.10.2021 16:00 - 17:00
Teatro Drago (Hradec Králové)
(Kašparův zvěřinec)
(Maryša) Possibile ordinare biglietto Sa 16.10.2021 19:00 - 20:30
Teatro di Klicpera (Hradec Králové)
(Maryša)

mostre, mercati efiere (quantità: 7)

(Těsné formy - sonda do sbírky plastiky) Me 23.6.2021 - Do 7.11.2021
Galleria di Boemia Orientale a Pardubice - chateau (Pardubice)
(Těsné formy - sonda do sbírky plastiky)
(Expozice: Reflexe krajiny a přírody) Ve 1.1.2021 - Ve 31.12.2021
Galleria di Boemia Orientale a Pardubice - chateau (Pardubice)
(Expozice: Reflexe krajiny a přírody)
(Filip Hortenský - Skleněné plastiky a obrazy) Ma 7.9.2021 - Do 21.11.2021
(Pardubice)
(Filip Hortenský - Skleněné plastiky a obrazy)
(Výstava 100 let od zahájení radiotechnické výroby v Přelouči) Lu 13.9.2021 - Sa 18.12.2021
Ufficio informazioni e centro culturale della città di Přelouč (Přelouč)
(Výstava 100 let od zahájení radiotechnické výroby v Přelouči)
(Dodoismus) Lu 20.9.2021 - Me 20.10.2021
Teatro 29 (Pardubice)
(Dodoismus)
(The International Festival Jazz Dance Open 2021 (Since 2004)) Ma 5.10.2021 - Ma 2.11.2021
(Pardubice)
(The International Festival Jazz Dance Open 2021 (Since 2004))
(Interaktivní výstava Poznej lidské tělo) Sa 9.10.2021 - Me 20.10.2021
Atrium Palác Pardubice (Pardubice)
(Interaktivní výstava Poznej lidské tělo)

musica (quantità: 2)

(Mezinárodní hudební festival Pardubice 2021) Sa 16.10.2021 10:00
Istituto di musica (Pardubice)
(Mezinárodní hudební festival Pardubice 2021)
(One Spirit a Lazy Seals) Possibile ordinare biglietto Sa 16.10.2021 20:00
Club Doli (Pardubice)
(One Spirit a Lazy Seals)

sociale (quantità: 1)

(Mezinárodní den archeologie) Sa 16.10.2021 10:00 - 17:00
Castello di Pardubice - Museo di Boemia Orientale (Pardubice)
(Mezinárodní den archeologie)

specializzato (quantità: 2)

(Mezinárodní den archeologie) Sa 16.10.2021 10:00 - 17:00
Castello di Pardubice - Museo di Boemia Orientale (Pardubice)
(Mezinárodní den archeologie)
(Workshop: Tisknu, tiskneš, tiskneme) Gi 9.9.2021 - Me 22.12.2021
Atelier creativo della Galleria della Boemia orientale (Pardubice)
(Workshop: Tisknu, tiskneš, tiskneme)

sport, ricreazione attiva (quantità: 3)

(HBC Pardubice vs. SK Hokejbal Letohrad) Sa 16.10.2021 16:00
Autosklo-H.A.K. Aréna (Pardubice)
(HBC Pardubice vs. SK Hokejbal Letohrad)
(Kryštofovo údolí) Sa 16.10.2021
Pardubice
(Kryštofovo údolí)
(Z Náchoda přes Peklo do Nového Města) Sa 16.10.2021
Pardubice
(Z Náchoda přes Peklo do Nového Města)

teatro (quantità: 2)

(Perfect Days) Sa 16.10.2021 19:00
Teatro Exil (Pardubice)
(Perfect Days)
(Tři veteráni) Sa 16.10.2021 18:00
Teatro della Boemia orientale (Pardubice)
(Tři veteráni)

tempo libero (quantità: 9)

(Komentovaná prohlídka Bílé Předměstí – pardubická Ořechovka) Sa 16.10.2021 13:00
Castello di Pardubice - Museo di Boemia Orientale (Pardubice)
(Komentovaná prohlídka Bílé Předměstí – pardubická Ořechovka)
(Kouzelnické představení nejen pro děti) Sa 16.10.2021 13:00 - 14:00
Teatrino magico (Pardubice)
(Kouzelnické představení nejen pro děti)
(Museum virtualis) Gi 29.4.2021 - Ve 31.12.2021
Castello di Pardubice - Museo di Boemia Orientale (Pardubice)
(Museum virtualis)
(Program pro školy: O Jonášovi a velrybě) Gi 9.9.2021 - Me 22.12.2021
Galleria di Boemia Orientale a Pardubice - Casa U Jonáše (Pardubice)
(Program pro školy: O Jonášovi a velrybě)
(Program pro školy: Kdopak by se barev bál?) Gi 9.9.2021 - Me 22.12.2021
Galleria di Boemia Orientale a Pardubice - chateau (Pardubice)
(Program pro školy: Kdopak by se barev bál?)
(Workshop: Tisknu, tiskneš, tiskneme) Gi 9.9.2021 - Me 22.12.2021
Atelier creativo della Galleria della Boemia orientale (Pardubice)
(Workshop: Tisknu, tiskneš, tiskneme)
(Program pro školy: Jak funguje galerie) Gi 9.9.2021 - Me 22.12.2021
Galleria di Boemia Orientale a Pardubice - Casa U Jonáše (Pardubice)
(Program pro školy: Jak funguje galerie)
(Program pro školy: Smyslová krajinomalba) Gi 9.9.2021 - Me 22.12.2021
Galleria di Boemia Orientale a Pardubice - chateau (Pardubice)
(Program pro školy: Smyslová krajinomalba)
(Pardubický Slavín) Sa 16.10.2021 15:00
Pardubice
(Pardubický Slavín)

numero totale di voci ricercate: 173

Trova la tua attività