Vacanze in RC:CZeCOTTourmapsBoemia orientaleUNESCOVacanze attiveOrari
loading...
Navigatore turistico
Viki
Portale ufficiale della regione di Pardubice
Repubblica Ceca
Poco nuovoloso 23°C
tempo

Tempo - Pardubice

28.9. (15:00)
oggi
Poco nuovoloso
23°C
29.9.
domani
Possibili piogge
20°C/12°C
30.9.
giovedìPoco nuovoloso
15°C/8°C
1.10.
venerdìQuasi limpido
18°C/6°C
Fonte: Tempo Meteocentrum

Calendario eventi - Zona di Chrudim e di Hlinsko

Ricerca eventi:
Aree: Confine Boemo-moravo. Zona confinaria di Kladsko. . I monti dell'aquila (Orlické) e la loro pedemontana. Confine Boemo-moravo. Zona di Hradec Králové. Zona di Pardubice. Zona di Chrudim e di Hlinsko.
Cartina per selezionare le zone. Cartina per selezionare le zone. Cartina per selezionare le zone. Cartina per selezionare le zone. Cartina per selezionare le zone. Cartina per selezionare le zone. Cartina per selezionare le zone. Cartina per selezionare le zone. Cartina per selezionare le zone.








inizio: fine:
Altri parametri di ricerca

Cartina

Zona di Chrudim e di Hlinsko

(Gump - Pes, který naučil lidi žít) Ma 28.9.2021 17:30
Cinema Mír (Heřmanův Městec)
(Gump - Pes, který naučil lidi žít)
(Jedině Tereza) Ma 28.9.2021 19:30
Cinema Mír (Heřmanův Městec)
(Jedině Tereza)
(Shang-Chi a legenda o deseti prstenech) Me 29.9.2021 17:30
Cinema Mír (Heřmanův Městec)
(Shang-Chi a legenda o deseti prstenech)
(Atlas ptáků) Me 29.9.2021 20:00
Cinema Mír (Heřmanův Městec)
(Atlas ptáků)
(Supernova) Gi 30.9.2021 17:00
Cinema comunale Chrudim (Chrudim)
(Supernova)
(Zhoubné zlo) Gi 30.9.2021 19:30
Cinema comunale Chrudim (Chrudim)
(Zhoubné zlo)
(After: Tajemství) Gi 30.9.2021 19:30
Cinema Mír (Heřmanův Městec)
(After: Tajemství)
(Večírek) Ve 1.10.2021 17:00
Cinema comunale Chrudim (Chrudim)
(Večírek)
(Není čas zemřít - James Bond) Ve 1.10.2021 19:30
Cinema Mír (Heřmanův Městec)
(Není čas zemřít - James Bond)
(100% Vlk) Sa 2.10.2021 15:30
Cinema Mír (Heřmanův Městec)
(100% Vlk)
(Stingl - Malý velký Okima) Sa 2.10.2021 17:30
Cinema Mír (Heřmanův Městec)
(Stingl - Malý velký Okima)
(Prvok, Šampón, Tečka a Karel) Sa 2.10.2021 19:30
Cinema Mír (Heřmanův Městec)
(Prvok, Šampón, Tečka a Karel)
(Tlapková patrola ve filmu) Do 3.10.2021 15:00
Cinema comunale Chrudim (Chrudim)
(Tlapková patrola ve filmu)
(Minuta věčnosti) Do 3.10.2021 17:00
Cinema comunale Chrudim (Chrudim)
(Minuta věčnosti)
(Botticelli- Florencie a Medicejští) Me 6.10.2021 19:30
Cinema comunale Chrudim (Chrudim)
(Botticelli- Florencie a Medicejští)
(Deníček moderního fotra) Me 6.10.2021 19:30
Cinema Mír (Heřmanův Městec)
(Deníček moderního fotra)
(Gump - pes, který naučil lidi žít - pro seniory) Gi 7.10.2021 10:00
Cinema comunale Chrudim (Chrudim)
(Gump - pes, který naučil lidi žít - pro seniory)
(Smolný pich aneb pitomý porno - Filmový klub) Gi 7.10.2021 20:00
Cinema comunale Chrudim (Chrudim)
(Smolný pich aneb pitomý porno - Filmový klub)
(Myši patří do nebe) Ve 8.10.2021 17:30
Sa 9.10.2021 15:30
Cinema Mír (Heřmanův Městec)
(Myši patří do nebe)
(Karel) Ve 8.10.2021 19:30
Sa 9.10.2021 17:30
Cinema Mír (Heřmanův Městec)
(Karel)
(Myši patří do nebe) Do 10.10.2021 15:00
Cinema comunale Chrudim (Chrudim)
(Myši patří do nebe)
(Festival pana Rifkina) Do 10.10.2021 19:30
Cinema comunale Chrudim (Chrudim)
(Festival pana Rifkina)
(Okupace) Me 13.10.2021 19:30
Cinema comunale Chrudim (Chrudim)
(Okupace)
(Láska na špičkách) Gi 14.10.2021 17:00
Cinema comunale Chrudim (Chrudim)
(Láska na špičkách)
(Prvok, Šampón, Tečka a Karel) Gi 14.10.2021 19:30
Cinema comunale Chrudim (Chrudim)
(Prvok, Šampón, Tečka a Karel)
(Zpráva) Ve 15.10.2021 17:00
Cinema comunale Chrudim (Chrudim)
(Zpráva)
(Vlk a lev: Nečekané přátelství) Sa 16.10.2021 15:00
Cinema comunale Chrudim (Chrudim)
(Vlk a lev: Nečekané přátelství)
(Zátopek) Sa 2.10.2021 17:00
Do 10.10.2021 17:00
Sa 16.10.2021 17:00
Cinema comunale Chrudim (Chrudim)
(Zátopek)
(Není čas zemřít) Sa 2.10.2021 19:30
Do 3.10.2021 19:30
Sa 16.10.2021 19:30
Cinema comunale Chrudim (Chrudim)
(Není čas zemřít)
(Croodsovi: Nový věk) Do 17.10.2021 15:00
Cinema comunale Chrudim (Chrudim)
(Croodsovi: Nový věk)
(Zbožňovaný) Do 17.10.2021 17:00
Cinema comunale Chrudim (Chrudim)
(Zbožňovaný)
(Neznámý) Do 17.10.2021 19:30
Cinema comunale Chrudim (Chrudim)
(Neznámý)
(Prvok, Šampón, Tečka a Karel) Me 20.10.2021 19:00
Palazzo di cultura di Skuteč (Skuteč)
(Prvok, Šampón, Tečka a Karel)
(Pompeje - Město hříchu) Me 20.10.2021 19:30
Cinema comunale Chrudim (Chrudim)
(Pompeje - Město hříchu)
(Zátopek - pro seniory) Gi 21.10.2021 10:00
Cinema comunale Chrudim (Chrudim)
(Zátopek  - pro seniory)
(Corpus Christi - filmový klub) Gi 21.10.2021 20:00
Cinema comunale Chrudim (Chrudim)
(Corpus Christi - filmový klub)
(Karel) Gi 7.10.2021 17:00
Gi 21.10.2021 17:00
Ve 22.10.2021 17:00
Cinema comunale Chrudim (Chrudim)
(Karel)
(Halloween zabíjí) Ve 22.10.2021 19:30
Cinema comunale Chrudim (Chrudim)
(Halloween zabíjí)
(Rozbitý robot Ron) Sa 23.10.2021 15:00
Cinema comunale Chrudim (Chrudim)
(Rozbitý robot Ron)
(Shoky a Morthy: poslední velká akce) Sa 23.10.2021 17:00
Cinema comunale Chrudim (Chrudim)
(Shoky a Morthy: poslední velká akce)
(Mimi šéf: rodinný podnik) Do 24.10.2021 15:00
Cinema comunale Chrudim (Chrudim)
(Mimi šéf: rodinný podnik)
(Venom 2: Carnage přichází) Ve 15.10.2021 19:30
Do 24.10.2021 17:00
Cinema comunale Chrudim (Chrudim)
(Venom 2: Carnage přichází)
(Kryštof) Do 24.10.2021 19:30
Cinema comunale Chrudim (Chrudim)
(Kryštof)
(Free Guy) Me 27.10.2021 17:00
Cinema comunale Chrudim (Chrudim)
(Free Guy)
(Miloval jsem svou ženu) Me 27.10.2021 19:30
Cinema comunale Chrudim (Chrudim)
(Miloval jsem svou ženu)
(Sebevražedný oddíl) Gi 28.10.2021 17:00
Cinema comunale Chrudim (Chrudim)
(Sebevražedný oddíl)
(Paroží) Ve 29.10.2021 19:30
Cinema comunale Chrudim (Chrudim)
(Paroží)
(Seal team: Pár správných tuleňů) Sa 30.10.2021 15:00
Cinema comunale Chrudim (Chrudim)
(Seal team: Pár správných tuleňů)
(Jedině Tereza) Ve 1.10.2021 19:30
Sa 30.10.2021 17:00
Cinema comunale Chrudim (Chrudim)
(Jedině Tereza)
(Duna) Sa 23.10.2021 19:30
Sa 30.10.2021 19:30
Cinema comunale Chrudim (Chrudim)
(Duna)
(Addamsova rodina 2) Do 31.10.2021 15:00
Cinema comunale Chrudim (Chrudim)
(Addamsova rodina 2)
(Kurz manželské touhy) Gi 28.10.2021 19:30
Ve 29.10.2021 17:00
Do 31.10.2021 17:00
Cinema comunale Chrudim (Chrudim)
(Kurz manželské touhy)
(Miluj svého robota) Do 31.10.2021 19:30
Cinema comunale Chrudim (Chrudim)
(Miluj svého robota)
(Deníček moderního fotra) Me 24.11.2021
Palazzo di cultura di Skuteč (Skuteč)
(Deníček moderního fotra)
(Večírek) Me 15.12.2021
Palazzo di cultura di Skuteč (Skuteč)
(Večírek)
(Bramborová sobota) Sa 2.10.2021 10:00
Museo all'aperto Vysočina - Veselý Kopec (Veselý kopec)
(Bramborová sobota)
(Konopáčský Beerfest s country zábavou) Lu 27.9.2021 - Ma 28.9.2021
Konopáč (Heřmanův Městec)
(Konopáčský Beerfest s country zábavou)
(Recesistický Oktoberfest) Sa 2.10.2021 14:00
(Třemošnice)
(Recesistický Oktoberfest)
(Zvěřinové hody) Ve 15.10.2021 - Do 17.10.2021
Konopáč (Heřmanův Městec)
(Zvěřinové hody)
(Svatomartinské menu) Sa 6.11.2021 - Do 7.11.2021
Konopáč (Heřmanův Městec)
(Svatomartinské menu)
(Svatomartinská vína) Possibile ordinare biglietto Gi 11.11.2021 19:00
(Chrudim)
(Svatomartinská vína)
(Zabijačkové hody) Sa 20.11.2021 - Do 21.11.2021
Konopáč (Heřmanův Městec)
(Zabijačkové hody)
(Matýsek se vrací - degustace výběrových vín) Possibile ordinare biglietto Sa 4.12.2021 19:00
(Chrudim)
(Matýsek se vrací - degustace výběrových vín)
(Bohoslužba) Ma 28.9.2021 18:00
(Krouna)
(Bohoslužba)
(500. výročí vysvěcení kostela sv. Michaela Archanděla - poutní slavnost) Me 29.9.2021 17:00
(Chrudim)
(500. výročí vysvěcení kostela sv. Michaela Archanděla - poutní slavnost)
(Bohoslužba) Me 29.9.2021 17:45
Chiesa della Trinita´ Maggiore (Kameničky)
(Bohoslužba)
(Bohoslužba) Me 29.9.2021 18:00
(Hlinsko, Chlum)
(Bohoslužba)
(Bohoslužba) Ma 28.9.2021 18:00
Gi 30.9.2021 18:00
Cappella di San Václav (Jeníkov)
(Bohoslužba)
(Bohoslužba) Gi 30.9.2021 18:00
(Studnice)
(Bohoslužba)
(Bohoslužba) Do 17.10.2021 10:30
Oratorio della chiesa evangelica dei Fratelli Boemi (Skuteč)
(Bohoslužba)
(Ultrafialové retro) Gi 30.1.2020 - Do 9.1.2022
Museo della marionetta a Chrudim (Chrudim)
(Ultrafialové retro)
(Spejblova cestovka) Lu 3.5.2021 - Lu 9.5.2022
Museo della marionetta a Chrudim (Chrudim)
(Spejblova cestovka)
(Hele, v muzeu je Jů a Hele !) Gi 17.6.2021 - Do 9.1.2022
Museo della marionetta a Chrudim (Chrudim)
(Hele, v muzeu je Jů a Hele !)
(Kostel svaté Markéty v Podlažicích 1721 - 2021) Ve 9.7.2021 - Do 31.10.2021
Castello Chrast (Chrast u Chrudimě)
(Kostel svaté Markéty v Podlažicích 1721 - 2021)
(Kouzlo patchworku) Ma 5.10.2021 - Do 31.10.2021
Castello Chrast (Chrast u Chrudimě)
(Kouzlo patchworku)
(Masopustní obchůzky z Hlinecka aneb Deset + jedna let světovým kulturním dědictvím) Sa 8.5.2021 - Do 31.10.2021
Museo all'aperto Vysočina - Veselý Kopec (Veselý kopec)
(Masopustní obchůzky z Hlinecka aneb Deset + jedna let světovým kulturním dědictvím)
(Víte, že ...) Sa 8.5.2021 - Do 31.10.2021
Museo all'aperto Vysočina - Veselý Kopec (Veselý kopec)
(Víte, že ...)
(Výstava věnečků) Ma 11.5.2021 - Gi 30.9.2021
Centro Pohůdka (Heřmanův Městec)
(Výstava věnečků)
(Sophiina volba po česku) Ma 1.6.2021 - Ve 31.12.2021
Ležáky - zona riverente (Miřetice)
(Sophiina volba po česku)
(Vodění Jidáše aneb Ó, Jidáši nevěrný, cos to učinil…) Ma 15.6.2021 - Do 24.10.2021
Museo all'aperto Vysočina - Hlinsko-Betlém (Hlinsko v Čechách)
(Vodění Jidáše aneb Ó, Jidáši nevěrný, cos to učinil…)
(Výstava výrobků z kmene Petra Douši) Lu 2.8.2021 - Gi 30.9.2021
Centro Pohůdka (Heřmanův Městec)
(Výstava výrobků z kmene Petra Douši)
(Příroda a jiné světy kolem nás) Ma 10.8.2021 - Do 3.10.2021
Museo municipale di Skuteč (Skuteč)
(Příroda a jiné světy kolem nás)
(Výstava Fenomén Maria Callas) Do 22.8.2021 - Me 29.9.2021
Sala espositiva del Teatro Karel Pippich (Chrudim)
(Výstava Fenomén Maria Callas)
(Ja Saudek) Sa 4.9.2021 - Ma 12.10.2021
Galleria Arte - Svetlana e Lubos Jelinkovi (Chrudim)
(Ja Saudek)
(Kristýna Hamáková - obrazy) Do 5.9.2021 - Do 31.10.2021
Centro multifunzione (Hlinsko)
(Kristýna Hamáková - obrazy)
(Chrudimský malíř Josef Papáček (1821 - 1882)) Gi 9.9.2021 - Do 31.10.2021
Museo regionale Chrudim (Chrudim)
(Chrudimský malíř Josef Papáček (1821 - 1882))
(Skauting na Chrudimsku) Ve 17.9.2021 - Do 28.11.2021
Museo regionale Chrudim (Chrudim)
(Skauting na Chrudimsku)
(Výstava hub) Ve 1.10.2021 - Sa 2.10.2021
Centro comunale (Slatiňany)
(Výstava hub)
(Zelený ostrov) Ma 5.10.2021 - Do 28.11.2021
Teatro di Karel Pippich (Chrudim)
(Zelený ostrov)
(Chrudimáci) Me 6.10.2021 - Ve 26.11.2021
Sala d´esposizione delle Fonti acquatiche (Chrudim)
(Chrudimáci)
(Obrazy Josefa Bláhy) Ve 8.10.2021 - Do 14.11.2021
Heřmanův Městec - ghetto ebraico, sinagoga (Heřmanův Městec)
(Obrazy Josefa Bláhy)
(Čechomor) Ve 15.10.2021 19:00
Palestra alleanza Sokol (Heřmanův Městec)
(Čechomor)
(Helena Vondráčková - Vzhůru k výškám Tour) Possibile ordinare biglietto Ve 22.10.2021 19:00
(Chrudim)
(Helena Vondráčková - Vzhůru k výškám Tour)
(Sedm dní na Karlově univerzitě) Possibile ordinare biglietto Lu 25.10.2021 19:00
Chiesa dell'Assunzione della Vergine Maria (Chrudim)
(Sedm dní na Karlově univerzitě)
(Katapult - Nostalgia Tour) Possibile ordinare biglietto Ve 26.11.2021 20:00
(Chrudim)
(Katapult - Nostalgia Tour)
(Odyssfest 2022) Possibile ordinare biglietto Sa 18.6.2022 10:30
(Vyžice)
(Odyssfest 2022)
(Rebelcanto) Ma 28.9.2021 18:00
Comunitá Husita - chiesa (Heřmanův Městec)
(Rebelcanto)
(500. výročí vysvěcení kostela sv. Michaela Archanděla - poutní slavnost) Me 29.9.2021 17:00
(Chrudim)
(500. výročí vysvěcení kostela sv. Michaela Archanděla - poutní slavnost)
(Koncert bez hranic) Me 29.9.2021 18:00
Heřmanův Městec - ghetto ebraico, sinagoga (Heřmanův Městec)
(Koncert bez hranic)
(III. cenová) Sa 2.10.2021 20:00
Palestra alleanza Sokol (Svratouch)
(III. cenová)
(Podzimní koncert) Do 3.10.2021 17:00
Chiesa dell'Assunzione della Vergine Maria (Chrudim)
(Podzimní koncert)
(Marie Rottrová - Galakoncert Lady Soul) Me 6.10.2021 19:00
Palazzo di cultura di Skuteč (Skuteč)
(Marie Rottrová - Galakoncert Lady Soul)
(Chanson Trio CouCou) Ve 8.10.2021 19:00
Centro multifunzione (Hlinsko)
(Chanson Trio CouCou)
(Odpoledne pro naše seniory) Sa 9.10.2021 15:00
Trhová Kamenice (Trhová Kamenice )
(Odpoledne pro naše seniory)
(174. Laskavý večer) Gi 14.10.2021 19:00
Centro comunale (Slatiňany)
(174. Laskavý večer)
(Taneční odpoledne (nejen pro seniory) s retro bandem pana Škvařila) Do 17.10.2021 13:00 - 17:00
Palestra alleanza Sokol (Heřmanův Městec)
(Taneční odpoledne (nejen pro seniory) s retro bandem pana Škvařila)
(Den s dechovkou) Do 24.10.2021 11:00
Palazzo di cultura di Skuteč (Skuteč)
(Den s dechovkou)
(Via vitae Comenius) Do 31.10.2021 17:00
Castello Nasavrky (Nasavrky)
(Via vitae Comenius)
(Pardubická Šestka) Ve 5.11.2021 16:00
Centro comunale (Slatiňany)
(Pardubická Šestka)
(Keks taneční zábava) Ve 5.11.2021 20:00
Palestra alleanza Sokol (Heřmanův Městec), Heřmanův Městec
(Keks taneční zábava)
(Hledání - La Busqueda) Do 7.11.2021 17:00
Palestra alleanza Sokol (Heřmanův Městec), Heřmanův Městec
(Hledání - La Busqueda)
(Taneční odpoledne nejen pro seniory s Choltičankou) Do 14.11.2021 13:00 - 17:00
Palestra alleanza Sokol (Heřmanův Městec)
(Taneční odpoledne nejen pro seniory s Choltičankou)
(RCZ Rammstein tribute show + Atrey) Ve 19.11.2021 20:00
Palestra alleanza Sokol (Heřmanův Městec), Heřmanův Městec
(RCZ Rammstein tribute show + Atrey)
(Tradiční předvánoční posezení) Ve 3.12.2021 18:00
Palestra alleanza Sokol Luže (Luže)
(Tradiční předvánoční posezení)
(Koncert Barocco sempre giovane) Me 8.12.2021 19:00
Museo regionale Chrudim (Chrudim)
(Koncert Barocco sempre giovane)
(Kamil Střihavka & Leaders) Ve 10.12.2021 19:00
Palestra alleanza Sokol (Heřmanův Městec)
(Kamil Střihavka & Leaders)
(Pokáč) Ve 18.2.2022 19:00
Palestra alleanza Sokol (Heřmanův Městec)
(Pokáč)
(Konopáčský Beerfest s country zábavou) Lu 27.9.2021 - Ma 28.9.2021
Konopáč (Heřmanův Městec)
(Konopáčský Beerfest s country zábavou)
(70. výročí založení včelařské školy v Nasavrkách) Ma 28.9.2021 10:00 - 14:00
(Nasavrky)
(70. výročí založení včelařské školy v Nasavrkách)
(Jeřabinobraní) Ma 28.9.2021 13:00
Cappella di San Giovanni Nepomuceno (Trhová Kamenice, Zubří)
(Jeřabinobraní)
(Svatováclavská slavnost) Ma 28.9.2021 14:00
Podhořany u Ronova
(Svatováclavská slavnost)
(Den otevřených dveří Centrum duševního zdraví Chrudim) Me 29.9.2021 9:00 - 16:00
Chrudim
(Den otevřených dveří Centrum duševního zdraví Chrudim)
(Svépomocná skupina Radovánek) Me 29.9.2021 17:00
Centro di Genitori Radovánek (Heřmanův Městec)
(Svépomocná skupina Radovánek)
(Kvíz Na pohodu (i tu duševní)) Me 29.9.2021 18:00 - 20:00
(Chrudim)
(Kvíz Na pohodu (i tu duševní))
(Nejsme v tom sami) Gi 30.9.2021 16:30 - 18:00
Taksis - Centro attività quotidiane della Casa Sulla strada (Skuteč)
(Nejsme v tom sami)
(Recesistický Oktoberfest) Sa 2.10.2021 14:00
(Třemošnice)
(Recesistický Oktoberfest)
(Slavíme den seniorů) Lu 4.10.2021 13:00
Heřmanův Městec
(Slavíme den seniorů)
(Odbarvování textilu) Lu 4.10.2021 15:30
Masarykovo náměstí (Heřmanův Městec)
(Odbarvování textilu)
(Beseda s psycholožkou PhDr. Ludmilou Filipovou) Ma 5.10.2021 18:00
Centro multifunzione (Hlinsko)
(Beseda s psycholožkou PhDr. Ludmilou Filipovou)
(Odpoledne pro naše seniory) Sa 9.10.2021 15:00
Trhová Kamenice (Trhová Kamenice )
(Odpoledne pro naše seniory)
(Pojďme ještě kousek) Do 10.10.2021 17:00
Heřmanův Městec
(Pojďme ještě kousek)
(Povídání o smutku a ztrátě s Milenou Novákovou) Lu 11.10.2021 17:00
(Heřmanův Městec), Heřmanův Městec
(Povídání o smutku a ztrátě s Milenou Novákovou)
(Jiří Kolbaba - Fotograf na cestách - splněný sen) Lu 11.10.2021 18:00
Teatro di Karel Pippich (Chrudim)
(Jiří Kolbaba - Fotograf na cestách - splněný sen)
(Keramika) Ma 12.10.2021 15:30
Heřmanův Městec
(Keramika)
(174. Laskavý večer) Gi 14.10.2021 19:00
Centro comunale (Slatiňany)
(174. Laskavý večer)
(Aktivní útočník v budově) Sa 16.10.2021 10:00 - 17:00
(Chrudim)
(Aktivní útočník  v budově)
(Den za obnovu lesa) Sa 16.10.2021 10:00
Švýcárna - museo (Slatiňany)
(Den za obnovu lesa)
(Taneční odpoledne (nejen pro seniory) s retro bandem pana Škvařila) Do 17.10.2021 13:00 - 17:00
Palestra alleanza Sokol (Heřmanův Městec)
(Taneční odpoledne (nejen pro seniory) s retro bandem pana Škvařila)
(Cestovatelský večer) Ma 19.10.2021 19:00
Centro comunale (Slatiňany)
(Cestovatelský večer)
(Cestovatelský večer) Ma 19.10.2021 19:00
Centro comunale (Slatiňany)
(Cestovatelský večer)
(Nachlazení - nutné zlo?) Gi 21.10.2021 10:00
Centro di Genitori Radovánek (Heřmanův Městec)
(Nachlazení - nutné zlo?)
(Den otevřených dveří v IC Třemošnice) Lu 25.10.2021
Centro di informazione della cittá di Třemošnice (Třemošnice)
(Den otevřených dveří v IC Třemošnice)
(Den Turistických informačních center) Ma 26.10.2021 8:00 - 17:00
Centro Pohůdka (Heřmanův Městec)
(Den Turistických informačních center)
(Kouzelné dýně) Do 31.10.2021 10:00 - 16:00
Bio barocco (Chrudim)
(Kouzelné dýně)
(Pardubická Šestka) Ve 5.11.2021 16:00
Centro comunale (Slatiňany)
(Pardubická Šestka)
(Beseda s psycholožkou PhDr. Ludmilou Filipovou) Ma 9.11.2021 18:00
Centro multifunzione (Hlinsko)
(Beseda s psycholožkou PhDr. Ludmilou Filipovou)
(Taneční odpoledne nejen pro seniory s Choltičankou) Do 14.11.2021 13:00 - 17:00
Palestra alleanza Sokol (Heřmanův Městec)
(Taneční odpoledne nejen pro seniory s Choltičankou)
(Tradiční předvánoční posezení) Ve 3.12.2021 18:00
Palestra alleanza Sokol Luže (Luže)
(Tradiční předvánoční posezení)
(Beseda s psycholožkou PhDr. Ludmilou Filipovou) Ma 7.12.2021 18:00
Centro multifunzione (Hlinsko)
(Beseda s psycholožkou PhDr. Ludmilou Filipovou)
(70. výročí založení včelařské školy v Nasavrkách) Ma 28.9.2021 10:00 - 14:00
(Nasavrky)
(70. výročí založení včelařské školy v Nasavrkách)
(Masáže) Me 29.9.2021 14:00
Masarykovo náměstí (Heřmanův Městec)
(Masáže)
(Vdechni život věcem kolem sebe) Me 29.9.2021 16:00 - 18:00
Taksis - Centro attività quotidiane della Casa Sulla strada (Skuteč)
(Vdechni život věcem kolem sebe)
(Australské květové esence) Me 29.9.2021 17:00 - 19:00
Momo Chrudim (Chrudim)
(Australské květové esence)
(500. výročí vysvěcení kostela sv. Michaela Archanděla - poutní slavnost) Me 29.9.2021 17:00
(Chrudim)
(500. výročí vysvěcení kostela sv. Michaela Archanděla - poutní slavnost)
(Angličtina s Pam) Gi 30.9.2021 15:30
Centro sociale per le madri Hlinečánek (Hlinsko)
(Angličtina s Pam)
(Respektovat a být respektován 4 denní kurz) Sa 2.10.2021 - Do 3.10.2021
Centro di Genitori Radovánek (Heřmanův Městec), Heřmanův Městec
(Respektovat a být respektován 4 denní kurz)
(Večer pod lampou - Jan Pirk) Ma 5.10.2021 18:00
Cinema Mír (Heřmanův Městec)
(Večer pod lampou - Jan Pirk)
(Historie a činnost Fotoklubu Chrudim) Ma 5.10.2021 19:00
Sala conferenze della Vodní zdroje (Chrudim)
(Historie a činnost Fotoklubu Chrudim)
(Cesty za podzemím - Ladislav Lahoda) Gi 7.10.2021 18:00
Centro multifunzione (Hlinsko)
(Cesty za podzemím - Ladislav Lahoda)
(Tanzánie - poprvé v Africe) Gi 7.10.2021 18:00
Cinema Mír (Heřmanův Městec)
(Tanzánie - poprvé v Africe)
(Workshop tvorba podzimního věnce) Gi 14.10.2021 16:00 - 19:00
Centro Pohůdka (Heřmanův Městec)
(Workshop tvorba podzimního věnce)
(Aktivní útočník v budově) Sa 16.10.2021 10:00 - 17:00
(Chrudim)
(Aktivní útočník  v budově)
(Den za obnovu lesa) Sa 16.10.2021 10:00
Švýcárna - museo (Slatiňany)
(Den za obnovu lesa)
(Výchova bez poražených - P. E. T. (Parent Effectiveness Training)) Sa 23.10.2021 14:00 - 17:30
Centro di Genitori Radovánek (Heřmanův Městec)
(Výchova bez poražených - P. E. T. (Parent Effectiveness Training))
(Masáže) Lu 25.10.2021 14:00
Masarykovo náměstí (Heřmanův Městec)
(Masáže)
(Sedm perel astronomie) Lu 1.11.2021 17:00
(Heřmanův Městec)
(Sedm perel astronomie)
(Cvičení pro maminky a děti různého věku) Ma 28.9.2021 14:30
Centro sociale per le madri Hlinečánek (Hlinsko)
(Cvičení pro maminky a děti různého věku)
(Cvičení pro těhotné s porodní asistentkou) Ma 28.9.2021 17:30
Centro sociale per le madri Hlinečánek (Hlinsko)
(Cvičení pro těhotné s porodní asistentkou)
(Pěší výlet s překvapením) Me 29.9.2021 12:00
Heřmanův Městec
(Pěší výlet s překvapením)
(Pravidelné lekce Nordic Walking) Gi 30.9.2021 17:00 - 19:00
Belvedere di Bára su Rocca del diavolo (Chrudim)
(Pravidelné lekce Nordic Walking)
(Český pohár v cyklokrosu) Sa 2.10.2021 9:45
Olšinky (Hlinsko)
(Český pohár v cyklokrosu)
(HC Hlinsko - Chrudim) Sa 2.10.2021 9:30
Sa 2.10.2021 11:30
Stadio del ghiaccio (Hlinsko)
(HC Hlinsko - Chrudim)
(HK Hlinsko - TJ Sokol Vracov) Sa 2.10.2021 13:00
(Hlinsko)
(HK Hlinsko - TJ Sokol Vracov)
(Traktoriáda) Sa 2.10.2021 14:00
Mrákotín
(Traktoriáda)
(HC Hlinsko - Skuteč/Litomyšl) Do 3.10.2021 9:00
Do 3.10.2021 11:00
Stadio del ghiaccio (Hlinsko)
(HC Hlinsko - Skuteč/Litomyšl)
(Šipkovaná) Do 3.10.2021 13:30
Třemošnice
(Šipkovaná)
(FC Hlinsko - Vysoké Mýto) Do 3.10.2021 15:00
(Hlinsko)
(FC Hlinsko - Vysoké Mýto)
(Plavecká soutěž) Me 6.10.2021 8:00 - 20:00
Piscina coperta Chrudim (Chrudim)
(Plavecká soutěž)
(Zdravotní procházka parkem a Palácem) Me 6.10.2021 14:00
Heřmanův Městec
(Zdravotní procházka parkem a Palácem)
(Kovolis run) Gi 7.10.2021 15:30
(Třemošnice)
(Kovolis run)
(Krajský přebor mužů - podzim 2021) Sa 9.10.2021 15:00
(Třemošnice)
(Krajský přebor mužů - podzim 2021)
(Cyklovýlet – nechte se překvapit kam) Do 10.10.2021 9:00
Heřmanův Městec
(Cyklovýlet – nechte se překvapit kam)
(Lužické hory - Jířetín pod Jedlovou - autobusový zájezd) Sa 16.10.2021
Hlinsko
(Lužické hory - Jířetín pod Jedlovou - autobusový zájezd)
(Jdeme ze Dvora Králové na Betlém) Sa 16.10.2021 8:00
Heřmanův Městec
(Jdeme ze Dvora Králové na Betlém)
(Motokrosové závody) Sa 16.10.2021 12:30
AMK Třemošnice (Třemošnice)
(Motokrosové závody)
(Krajský přebor mužů - podzim 2021) Sa 16.10.2021 14:30
(Třemošnice)
(Krajský přebor mužů - podzim 2021)
(Pěšky z Rabštejna domů) Me 20.10.2021 9:00
Heřmanův Městec
(Pěšky z Rabštejna domů)
(Úterní hodinová cvičení seniorů) Ma 5.10.2021 14:00
Ma 12.10.2021 14:00
Ma 19.10.2021 14:00
Ma 26.10.2021 14:00
náměstí Míru (Heřmanův Městec)
(Úterní hodinová cvičení seniorů)
(Cvičení pro dívky) Gi 28.10.2021 18:00 - 19:00
Palestra alleanza Sokol (Slatiňany)
(Cvičení pro dívky)
(XX. ročník Zamykání Doubravy 2021) Sa 30.10.2021
Pařížov - bacino idrico
(XX. ročník Zamykání Doubravy 2021)
(Rozloučení s cyklosezónou) Sa 30.10.2021 10:00
Heřmanův Městec
(Rozloučení s cyklosezónou)
(Krajský přebor mužů - podzim 2021) Sa 30.10.2021 14:00
(Třemošnice)
(Krajský přebor mužů - podzim 2021)
(Mikuláš v Orlických horách) Sa 11.12.2021 - Do 12.12.2021
Chrudim
(Mikuláš v Orlických horách)
(Cvičení pro těhotné) Lu 11.10.2021 18:00 - 20:00
Lu 18.10.2021
Lu 25.10.2021
Lu 1.11.2021
Lu 8.11.2021
Lu 15.11.2021
Lu 22.11.2021
Lu 29.11.2021
Lu 6.12.2021
Lu 13.12.2021
Lu 20.12.2021
Centro di Genitori Radovánek (Heřmanův Městec), Heřmanův Městec
(Cvičení pro těhotné)
(Dračí pohádky s kreslírnou) Gi 30.9.2021 17:00
Teatro di Karel Pippich (Chrudim)
(Dračí pohádky s kreslírnou)
(Kouzelná školka - Michal na hraní) Do 3.10.2021 15:00
Centro multifunzione (Hlinsko)
(Kouzelná školka - Michal na hraní)
(Halina Pawlowská - Manuál zralé ženy) Lu 4.10.2021 19:00
Centro multifunzione (Hlinsko)
(Halina Pawlowská - Manuál zralé ženy)
(V Paříži bych tě nečekala, tatínku) Sa 9.10.2021 19:00
Centro multifunzione (Hlinsko)
(V Paříži bych tě nečekala, tatínku)
(O princezně, která ráčkovala) Do 10.10.2021 15:00
Centro multifunzione (Hlinsko)
(O princezně, která ráčkovala)
(Noemova archa) Lu 11.10.2021 17:00
Palestra alleanza Sokol (Heřmanův Městec), Heřmanův Městec
(Noemova archa)
(Sněhová královna v ledovém království) Sa 16.10.2021 16:00
Palestra alleanza Sokol (Heřmanův Městec), Heřmanův Městec
(Sněhová královna v ledovém království)
(Příbuzné si nevybíráme) Ve 22.10.2021 19:00
Palestra alleanza Sokol (Heřmanův Městec), Heřmanův Městec
(Příbuzné si nevybíráme)
(Únos v Neapoli) Sa 23.10.2021 18:00
Palestra alleanza Sokol (Svratouch)
(Únos v Neapoli)
(Kafe u Osmanyho) Ma 26.10.2021 19:00
Teatro di Karel Pippich (Chrudim)
(Kafe u Osmanyho)
(Východočeské divadlo v Pardubicích) Me 27.10.2021 18:00
Heřmanův Městec
(Východočeské divadlo v Pardubicích)
(Kouzelná školka Michala Nesvadby) Do 31.10.2021 16:00
Palestra alleanza Sokol (Heřmanův Městec), Heřmanův Městec
(Kouzelná školka Michala Nesvadby)
(Rejžák z Prahy) Ve 12.11.2021 19:30
Palestra alleanza Sokol (Heřmanův Městec)
(Rejžák z Prahy)
(Pěší výlet s překvapením) Me 29.9.2021 12:00
Heřmanův Městec
(Pěší výlet s překvapením)
(Malá technická univerzita) Gi 30.9.2021 16:30
Centro sociale per le madri Hlinečánek (Hlinsko)
(Malá technická univerzita)
(Burza oblečení, hraček a sportovních potřeb) Ve 1.10.2021 - Lu 25.10.2021
Galleria Municipale Třemošnice (Třemošnice)
(Burza oblečení, hraček a sportovních potřeb)
(Výlet na zámek Sychrov) Sa 2.10.2021 9:00
Heřmanův Městec
(Výlet na zámek Sychrov)
(Výlet na zámek Sychrov) Sa 2.10.2021 9:00
Heřmanův Městec
(Výlet na zámek Sychrov)
(Den architektury) Do 3.10.2021 10:00
Museo all'aperto Vysočina - Hlinsko-Betlém (Hlinsko v Čechách)
(Den architektury)
(Šipkovaná) Do 3.10.2021 13:30
Třemošnice
(Šipkovaná)
(Týden knihoven) Lu 4.10.2021 - Do 10.10.2021
(Třemošnice)
(Týden knihoven)
(Slavíme den seniorů) Lu 4.10.2021 13:00
Heřmanův Městec
(Slavíme den seniorů)
(Hrátky s batolátky) Gi 7.10.2021 10:00
Centro di Genitori Radovánek (Heřmanův Městec)
(Hrátky s batolátky)
(Drakiáda) Me 13.10.2021 15:00
Centro di Genitori Radovánek (Heřmanův Městec)
(Drakiáda)
(Chvilka s pohádkou) Gi 14.10.2021 10:00
Centro di Genitori Radovánek (Heřmanův Městec)
(Chvilka s pohádkou)
(Lužické hory - Jířetín pod Jedlovou - autobusový zájezd) Sa 16.10.2021
Hlinsko
(Lužické hory - Jířetín pod Jedlovou - autobusový zájezd)
(Jdeme ze Dvora Králové na Betlém) Sa 16.10.2021 8:00
Heřmanův Městec
(Jdeme ze Dvora Králové na Betlém)
(Pěšky z Rabštejna domů) Me 20.10.2021 9:00
Heřmanův Městec
(Pěšky z Rabštejna domů)
(Karlík a továrna na čokoládu) Ma 26.10.2021 - Gi 28.10.2021
Club per bambini Oasi (Třemošnice)
(Karlík a továrna na čokoládu)
(Východočeské divadlo v Pardubicích) Me 27.10.2021 18:00
Heřmanův Městec
(Východočeské divadlo v Pardubicích)
(Halloweenská stezka a karneval pro děti) Sa 30.10.2021
Konopáč (Heřmanův Městec)
(Halloweenská stezka a karneval pro děti)
(Mikuláš v Orlických horách) Sa 11.12.2021 - Do 12.12.2021
Chrudim
(Mikuláš v Orlických horách)

numero totale di voci ricercate: 205

Trova la tua attività